Skladník (Pierre Baguette)

Miesto výkonu:
Veľkoúľanská cesta 208, 925 21 Sládkovičovo
Termín nástupu:
ihneď
Druh prac. pomeru:
plný úväzok
Publikované dňa:
24.3.2021
Plat:
936 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pripravovať výrobky na expedíciu podľa pokynov odbytového oddelenia
- sledovať trvanlivosť výrobkov alebo doby spotreby výrobkov a vyskladňovať tovar zo skladov
- preberať nakúpené suroviny do výroby a MTZ, pre výrobu obloženého pečiva, s výnimkou surovín na výrobu pečiva
- vykonávať práce, obsluhovať stroje a zariadenia v súlade s návodom na obsluhu.
- práca na zmeny 12 hod. , ranná a nočná zmena

- tradičný zamestnávateľ v regióne s viac ako 20 ročnou históriou
- významná , stabilná spoločnosť
- motivačné finančné ohodnotenie
- športové, spoločenské a kultúrne aktivity zamestnancov
- spoločenské podujatia
- školenia a ďalšie vzdelávanie
- zľavy na produkty vlastnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V prípade záujmu o túto pozíciu nás kontaktujte

Povedzte o tejto pozícii známym

e-mail facebook
ID: 3474389  Dátum zverejnenia: 24.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 936 EUR/mesiac