Regionálny špecialista merchandisingu / Pierre Baguette

Miesto výkonu:
Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu:
ihneď
Druh prac. pomeru:
plný úväzok
Publikované dňa:
9.8.2018
Plat:
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plnenie činností na základe pokynov marketing manažéra v zmysle organizačného poriadku spoločnosti
- kontrola a inštalácia reklamných prvkov na predajných miestach spoločnosti
- kontrola stavu reklamných prvkov (POS materiálov)
- analýza a plánovanie stavu predajnej siete spoločnosti z hľadiska umiestnenia reklamných prvkov a marketingovej prezentácie (vystavenia) produktov na mieste predaja
- riadená pozitívna komunikácia
- spolupráca na marketingových podujatiach spoločnosti

- firemné auto
- PC
- telefón
- tablet

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

- min. 3-ročné skúsenosti s kontrolou a inštaláciou POS materiálov alebo predaja a distribúcie potravinárskeho tovaru na maloobchodných predajných miestach v rámci vybraného regiónu (Západné alebo Stredné alebo Východné Slovensko)
- znalosť anglického jazyka výhodou
- schopnosť analytického a kritického myslenia
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- inovatívnosť a kreativita
- precíznosť
- manuálna zručnosť
- nadšenie a aktívny záujem o potravinársky priemysel

V prípade záujmu o túto pozíciu nás kontaktujte

Povedzte o tejto pozícii známym

e-mail facebook
ID: 3467152  Dátum zverejnenia: 9.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500