Area Sales Manager

Miesto výkonu:
Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu:
ihneď
Druh prac. pomeru:
plný úväzok, živnosť
Publikované dňa:
9.3.2020
Plat:
1 500 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových
zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete,
- zabezpečenie dodávok objednaných produktov jednotlivými vodičmi v rámci
zvereného územia,
- monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie
analýz trhu a predaja,
- zabezpečuje plnenie objemu predaja a kvalitu distribúcie výrobkov spoločnosti
- realizuje marketingový plán,
- realizuje produkčné a operatívne procesy spojené s marketingom.
- ďalšie informácie poskytneme na osobnom pohovore, preferujeme uchádzača z okolia BB, ZV.

- firemné auto
- PC
- telefón
- tablet

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- komunikačné schopnosti
- kreatívne, inovatívne a systematické myslenie
- príjemné vystupovanie
- oddanosť pre značku

V prípade záujmu o túto pozíciu nás kontaktujte

Povedzte o tejto pozícii známym

e-mail facebook
ID: 3457502  Dátum zverejnenia: 9.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac