Nastavovač / ka baliaceho zariadenia / etikiet

Fekollini s.r.o

Velkoulanska cesta 208, 92521 Sladkovicovo, Trnavský kraj, Galanta, Nitriansky kraj
Termín nástupu
01.03.2018
Ponúkaný plat (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola správnosti použitia predpísaného obalu
- nastavenie parametrov baličky
- vizuálna kontrola zabaleného výrobku
- kontrola umiestnenia dátumu spotreby na výrobku
- ukladanie výrobkov do prepravných obalov v predpísanom počte a spôsobe ukladania
- sanitácia , dezinfekcia, kontrola funkčnosti baličky

- stabilné dlhodobé zamestnanie v kmeňovom stave spoločnosti Fekollini ( Pierre Baguette ),
- kariérny rast,
- narastajúce finančné ohodnotenie podľa tried,
- doprava a ubytovanie zdarma,
- stravné lístky.

Nakoľko poskytujeme krásne, nové ubytovanie v blízkosti firmy, môžu sa k nám prihlásiť aj uchádzači z rôznych kútov Slovenska. Nástup je možný ihneď.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.3.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma Fekollini s.r.o. je úspešná a rastúca slovenská spoločnosť vyrábajúca rýchloobrátkový tovar značky Pierre Baguette (bagety, sendviče,panini...) . Naše produkty môžte nájsť v chladničkách po celom Slovensku, vyvážame do krajín ako Rakúsko, Česká republika, Poľsko a iné. Kladieme dôraz predovšetkým na vysokú kvalitu našich výrobkov a neustále vyvíjame a testujeme nové produkty.
Nenašli ste pozíciu, ktorá by Vám vyhovovala a radi by ste sa stali súčasťou nášho tímu? Pošlite nám svoj životopis na kariera@pierrebaguette.eu . Neustále hľadáme posily do nášho tímu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Veľkouľanská 208
925 21 Sládkovičovo

Kontakt

ID: 3309423   Dátum zverejnenia: 13.2.2018