Vodič (B)- predajca / Pierre Baguette ( BA )

Fekollini s.r.o

Velkoulanska cesta 208, 92521 Sladkovicovo, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Galanta, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaučenie na pozíciu so skúseným kolegom.
- Po zaučení rozvoz rýchloobrátkového tovaru ( Bratislava, Petržalka ) .
- Nakládka tovaru je v Sládkovičove v skorých ranných hodinách , po skončení rozvozu návrat na firmu a odstavenie auta v sídle firmy.
- Podmienkou je práca na živnosť.
- Zodpovednosť za tovar a správnosť dodávok.
- Priamy kontakt so zákazníkom.
- Objednávanie tovaru.

- Práca pre úspešnú slovenskú spoločnosť.
- Výborný kolektív.
- Možnosť kariérneho rastu.
- Výhodné platové ohodnotenie.

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Firma Fekollini s.r.o. je úspešná a rastúca slovenská spoločnosť vyrábajúca rýchloobrátkový tovar značky Pierre Baguette (bagety, sendviče,panini...) . Naše produkty môžte nájsť v chladničkách po celom Slovensku, vyvážame do krajín ako Rakúsko, Česká republika, Poľsko a iné. Kladieme dôraz predovšetkým na vysokú kvalitu našich výrobkov a neustále vyvíjame a testujeme nové produkty.
Nenašli ste pozíciu, ktorá by Vám vyhovovala a radi by ste sa stali súčasťou nášho tímu? Pošlite nám svoj životopis na kariera@pierrebaguette.eu . Neustále hľadáme posily do nášho tímu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Veľkouľanská 208
925 21 Sládkovičovo

Kontakt

ID: 3257524   Dátum zverejnenia: 30.11.2017