Sládkovičovo (Pierre Baguette) - Balič, prípravár/výroba bagiet a sendvičov. Ubytovanie a doprava zdarma !

Fekollini s.r.o

Velkoulanska cesta 208, 92521 Sladkovicovo, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v kuchyni
- práca vo výrobe a v oddelení zeleniny
- pomocné práce
- balenie a váženie surovín
- obsluha pekárenských zariadení vo výrobe produktov Pierre Baguette
- miesto výkonu práce je Sládkovičovo ( Okres Galanta ) - ubytovanie je zabezpečené

- stabilné dlhodobé zamestnanie v kmeňovom stave spoločnosti Fekollini ( Pierre Baguette ),
- kariérny rast,
- narastajúce finančné ohodnotenie podľa tried,
- doprava a ubytovanie zdarma
- stravné lístky.

Nakoľko poskytujeme krásne, nové ubytovanie v blízkosti firmy, môžu sa k nám prihlásiť aj uchádzači z rôznych kútov Slovenska. Nástup je možný ihneď.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.12.2017 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Firma Fekollini s.r.o. je úspešná a rastúca slovenská spoločnosť vyrábajúca rýchloobrátkový tovar značky Pierre Baguette (bagety, sendviče,panini...) . Naše produkty môžte nájsť v chladničkách po celom Slovensku, vyvážame do krajín ako Rakúsko, Česká republika, Poľsko a iné. Kladieme dôraz predovšetkým na vysokú kvalitu našich výrobkov a neustále vyvíjame a testujeme nové produkty.
Nenašli ste pozíciu, ktorá by Vám vyhovovala a radi by ste sa stali súčasťou nášho tímu? Pošlite nám svoj životopis na kariera@pierrebaguette.eu . Neustále hľadáme posily do nášho tímu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Veľkouľanská 208
925 21 Sládkovičovo

Kontakt

ID: 3235437   Dátum zverejnenia: 7.11.2017