Pracovník skladu/Pomocný skladník

Fekollini s.r.o

Velkoulanska cesta 208, 92521 Sladkovicovo, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava výrobkov na expedíciu
- sledovanie trvanlivosti surovín a vyskladňovanie tovaru zo skladov
- preberanie nakúpených surovín do výroby a hotových výrobkov z výroby
- práca na smeny

- pracujte pre prosperujúcu a rastúcu spoločnosť
- možnosť ubytovania
- motivačný plat
- možnosť kariérneho rastu
- osvedčenie VZV nie je podmienkou
- sebarealizácia

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma Fekollini s.r.o. je úspešná a rastúca slovenská spoločnosť vyrábajúca rýchloobrátkový tovar značky Pierre Baguette (bagety, sendviče,panini...) . Naše produkty môžte nájsť v chladničkách po celom Slovensku, vyvážame do krajín ako Rakúsko, Česká republika, Poľsko a iné. Kladieme dôraz predovšetkým na vysokú kvalitu našich výrobkov a neustále vyvíjame a testujeme nové produkty.
Nenašli ste pozíciu, ktorá by Vám vyhovovala a radi by ste sa stali súčasťou nášho tímu? Pošlite nám svoj životopis na kariera@pierrebaguette.eu . Neustále hľadáme posily do nášho tímu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Veľkouľanská 208
925 21 Sládkovičovo

Kontakt

ID: 3211128   Dátum zverejnenia: 10.10.2017