Sládkovičovo (Pierre Baguette) - výroba bagiet a sendvičov. Ubytovanie a doprava zdarma !

Fekollini s.r.o

Velkoulanska cesta 208, 92521 Sladkovicovo, Trnavský kraj, Galanta, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
650-1016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na výrobnej linke ( plnenie bagiet )
- pomocné práce ( prijmeme aj študentov na letnú brigádu - )
- manipulačné práce
- balenie a váženie surovín
- obsluha pekárenských zariadení vo výrobe produktov Pierre Baguette

- stabilné dlhodobé zamestnanie v kmeňovom stave spoločnosti Fekollini ( Pierre Baguette ),
- kariérny rast,
- narastajúce finančné ohodnotenie podľa tried,
- doprava a ubytovanie zdarma
- stravné lístky.

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Firma Fekollini s.r.o. je úspešná a rastúca slovenská spoločnosť vyrábajúca rýchloobrátkový tovar značky Pierre Baguette (bagety, sendviče,panini...) . Naše produkty môžte nájsť v chladničkách po celom Slovensku, vyvážame do krajín ako Rakúsko, Česká republika, Poľsko a iné. Kladieme dôraz predovšetkým na vysokú kvalitu našich výrobkov a neustále vyvíjame a testujeme nové produkty.
Nenašli ste pozíciu, ktorá by Vám vyhovovala a radi by ste sa stali súčasťou nášho tímu? Pošlite nám svoj životopis na kariera@pierrebaguette.eu . Neustále hľadáme posily do nášho tímu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Veľkouľanská 208
925 21 Sládkovičovo
ID: 3155445   Dátum zverejnenia: 9.8.2017