PHP programátor

FEIM - SK, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď,dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 5Eur/hod od urovne skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je automatizácia spracovania dát od dodávateľov a prepojenie s ďalšími externými systémami. (ERP systémy, rozhranie prepravných spoločností)
Pravidelné konzultácie k projektu v sídle spoločnosti.(FEIM-SK, s.r.o. Malacky)

deklarovaná mzda vždy načas
možnosť profesijného rastu
priateľský kolektív
flexibilná pracovná doba
priestor pre sebarealizáciu a iniciatívu
odpovedajúce platové ohodnotenie podľa skúseností a odvedenej práce

Informácie o výberovom konaní

Miesto pre pravidelné konzultácie sú Malacky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Analitické myslenie, predcíznosť a iniciatívu
Znalosť objektového programovania v PHP 7
Základná znalosť princípu RPC,SOAP a pod protokolov
Základná znalosť MySQL alebo inej SQL databazy
Znalosť práce s GIT

Spoločnosť sa venuje predaju svietidiel. Sme na trhu už 30 rokov.
ID: 3784295  Dátum zverejnenia: 29.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 5Eur/hod od urovne skúseností