Vedúca/i predajne ovocie zelenina potraviny

Fehers s.r.o

Miesto práce
Janka Paľu 52/8, 914 41 Nemšová
Termín nástupu
Dohodou
600 - 1 200 EUR/mesiacmesačne až 1200 EUR (víkendové príplatky, odmeny, prémie), základná zložka 3,32 EUR / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie predajne s ovocím, zeleninou a potravinami.
Orientácia na dosiahnutie skvelých obchodných výsledkov.
Priamy reporting zodpovednej osobe za spoločnosť Fehers s.r.o.

Bonusy na základe ekonomických výsledkov
Notebook
Mobilný telefón
Podpora pri presťahovaní
Možnosť podielať sa na ďalších projektoch a prestup v rámci portfólia aktivít spoločnosti

Otváracia doba predajne je denne (vrátane víkendov) od 06:00 do 23:00. Časová flexibilita je pre túto pozíciu dôležitá. Viac info emailom, telefonicky, osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Personalistika - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Práca s tímom, loajálnosť, precíznosť, finančná a administratívna gramotnosť, zodpovednosť, empatia dôraznosť, zmysluplnosť.

FEHERS je Slovenská obchodná spoločnosť, ktorej vízia je vytvoriť na Slovensku dôveryhodný koncept kvalitných potravín, ktoré nadstavia štandarty trhu. Chceme zaistiť plnú ponuku kvalitných potravín, a ponúknuť pestré spektrum slovenských a zahraničných výrobkov.
Kvalita potravín v našej predajni FEHERS je pre nás imperatívum, máme štandardy aby sme zaistili najvyššiu možnú kvalitu predávaných produktov. Kadžý, kto vyznáva zdravý životný štýl a vie, že správne potraviny sú jeho nedeliteľnou súčasťou sa stáva našim zákazníkom.
Do sortimentu postupne pridávame ďalšie produkty na základe dopytu zákazníkov, aby sme pre nich boli automatickou voľbou pri najbližšom nákupe.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3796587  Dátum zverejnenia: 3.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1 200 EUR/mesiacmesačne až 1200 EUR (víkendové príplatky, odmeny, prémie), základná zložka 3,32 EUR / hodina