Skladník v e-shope a výpomoc v servise kolobežiek

Feetboard s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 945/1, Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacsezónne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú pozíciu v oblasti:

- Oštítkovanie zabalených balíkov (nie balenie)

- Príprava balíkov na odovzdanie kuriérovi

- Príjem neprevzatých balíkov od kuriéra a ich administrácia späť na sklad

- Príjem nového tovaru na sklad a jeho administrácia - Administrácia skladu (inventúry)

- Kontrola prijatých reklamácií so systémom a ich následné triedenie a odosielanie do určených servisných stredísk

- Príjem a administrácia odstúpení od zmluvy

- Kontrola / testovanie opravených elektrických kolobežiek po návrate zo servisu a ich následná administrácia

- Výpomoc v servise kolobežiek

Sme firma zaoberajúca sa internetovým predajom elektrických kolobežiek a elektrobicyklov. E-shopy prevádzkujeme na SK, CZ a v HU. Zaškolenie netrvá viac ako 2 týždne. Po zaškolení je s Vami stále skúsený pracovník. Pracovné miesto sa nachádza v Martine na Robotníckej ulici.

Naše výhody:
-pravidelné zvyšovanie platu
-firemné auto
-sezónne odmeny
-mladý kamarátsky kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Organizačné zručnosti - schopnosť efektívne riadiť a organizovať skladové procesy, aby sa zabezpečila správna správa zásob.

Administratívne zručnosti - schopnosť správne a presne evidovať príjem a výdaj tovaru, zvládať inventúru a správne vykonávať administratívne úlohy súvisiace so skladom. Schopnosť venovať pozornosť každému balíku a overiť jeho správnosť pred odovzdaním kuriérovi.

Rýchlosť a efektivita - schopnosť pracovať rýchlo a efektívne pri spracovaní balíkov a iných skladových úloh.

Flexibilita - schopnosť prispôsobiť sa rôznym úlohám a situáciám, ktoré sa môžu vyskytnúť na sklade.

Zručnosti s počítačom - schopnosť používať počítačové programy a systémy pre správu skladu a jeho zásob.

Komunikačné zručnosti - schopnosť komunikovať s kuriérom, servisnými strediskami a zákazníkmi, aby sa zabezpečila správna správa balíkov a reklamácií.

Základné technické zručnosti - schopnosť zvládnuť jednoduché opravy a údržbu kolobežiek.

Sme firma zaoberajúca sa internetovým predajom. E-shopy prevádzkujeme na SK, CZ a v HU.
ID: 4262097  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac