Detský fyzioterapeut, Fyzioterapeut

Feesio s.r.o.; FEESIO - CENTRUM FYZIOTERAPIE

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fyzioterapia zameraná na detskú a dospelú klientelu vrátane práce s bábätkami a poradenstva ohľadne psychomotorického vývinu. Náplň práce je z veľkej časti samostatná práca s deťmi, a teda pozícia je vhodná pre človeka ktorý má vzťah k deťom. Ide o zaujímavú prácu s možnosťou odborného rastu.

- pracovná doba podľa dohody – vieme sa prispôsobiť

- podpora ďalšieho vzdelávania
- možnosť práce na plný alebo skrátený úväzok (pri kratšom úväzku sa mzda alikvotne znižuje)
- možnosť pracovať aj popri rodičovskej/materskej dovolenke alebo popri Mgr. alebo špecializačnom štúdiu
- možnosť aj externej spolupráce

- sme zdravotnícke zariadenie s licenciou, a teda prácu u nás je možné započítať ako zdravotnícku prax potrebnú napr. pre kurzy, špecializačné štúdium, Slovenskú komoru fyzioterapeutov a pod.

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie o nás na www.feesio.sk

V prípade záujmu životopisy posielajte na [email protected]

Okrem Vášho životopisu sa potešíme aj krátkemu listu v ktorom opíšete prečo by ste mali záujem pracovať v našom zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, samostatnosť, lojálnosť, ľudský prístup, vzťah k deťom, záujem odborne sa vzdelávať, zodpovednosť, flexibilita, príjemné vystupovanie. Prax  a absolvované kurzy v odbore je výhodou. Absolvovanie alebo prihlásenie na kurz Vojtovej metódy alebo iný kurz napr. Bobath, DNS a pod. alebo kurzy zamerané na ženskú fyzioterapiu je veľkou výhodou.

Naše zdravotnícke zariadenie založila fyzioterapeutka Mgr. Katarína Šulavíková. V našom zdravotníckom zariadení sa venujeme detským (0-18) aj dospelým pacientom a okrem fyzioterapie poúrazových a pooperačných stavov, preventívnej a športovej fyzioterapie sa zameriavame aj na psychomotorický vývoj, tehotné ženy a matky po pôrode.

Okrem diagnostiky a cvičení sa venujeme aj vzdelávaniu rodičov, vychovávateľov, pedagógov, zdravotníkov, organizujeme workshopy, kde sa snažíme šíriť osvetu o tom ako sa detské nohy do prvého roka života vyvíjajú, ako ich správne podporovať, ukazujeme cviky, ako predísť plochým nohám alebo ako s nimi pracovať. Venujeme sa aj šíreniu osvety a písaniu článkov so zameraním na detí, pôrod, popôrodnú starostlivosť, nohy, barefoot obúvanie, psychomotorický vývin a iné.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Šulavíková
Tel.: +421902760808
E-mail: poslať životopis
ID: 4806755  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac