Sestra - laserová epilácia a elektrická ihla

Feel good, s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 23C, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
1 000 - 1 200 EUR/mesiacPri dobrom výkone sa mzda zvýši po 3 mesiacoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

.Zaujíma ťa krása a starostlivosť o ľudí?
Potom hľadáme práve teba!

Pre náš moderný salón v Bratislave hľadáme pozitívneho človeka, ktorý sa rád stará o klientov a učí sa nové veci. Poskytujeme príjemné a priateľské prostredie.

Výhodou je vzdelanie a prax v oblasti zdravotníctva (zdravotná sestra alebo zdravotná asistenka). V salóne poskytujeme služby laserového odstraňovania chĺpkov, odstraňovanie chĺpkov elektrolýzou. Hľadáte prácu na čiastočný úväzok, ale možný je aj plný úväzok. Pracovné dni sú flexibilné.

Osobnostné predpoklady"- Príjemné a milé vystupovanie, atraktívny vzhľad, skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi. Záujem o kozmetiku a skrášľovanie.

"informácie pre uchádzača"- Zasielajte prosím životopis aj s priloženou fotografiou. Kontaktovať budeme len vybrané uchádzačky. www.hairless.sk

práca v príjemnom prostredí v nášom modernom salóne, možnosť si robiť ošetrenia laserom a elekrolýzou pre zamestnanca zadarmo, interné školenia a vzdelávanie v dannej profesii

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotnik, zdravotna sestra, zdravotny asistent

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Mac OS - Pokročilý

Hairless je jedna z najrýchlejšie rastúcich značiek na slovenskom trhu, spoločnosť novej generácie, ktorá vyvíja estetické produkty a služby zamerané na odstraňovanie chĺpkov. Sme špecifický pre dominanciu a akumuláciu na trhu, priekopníkmi vysokokvalitných technológií s dôrazom na inžinierstvo a vývoj poskytovaných produktov. Čo sa týka spoločnosti novej generácie, sme hrdý na to, že sme zamestnávateľom odhodlaným vytvárať rozmanité, kreatívne a inkluzívne prostredie pre všetkých. Hľadáme pracovitých, dôvtipných, kreatívnych a energických ľudí, ktorí by sa k nám pridali a pokračovali v našom poslaní.
ID: 3859210  Dátum zverejnenia: 8.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac