Mystery Shopper

FEEDBACK, s.r.o.

okres Malacky, okres Pezinok, okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Lučenec, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Topolčany, okres Bardejov, okres Humenné, okres Poprad, okres Prešov, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
od 3 - 25 EUR/projekt, podla náročnosti dotaznika, plus cestovné a iné náklady

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

flexibilná práca v celom regióne, kontrola správania personálu a dodržiavania štandardov, ,,tajné - fiktívne nakupovanie, kontrola komunikačných zručností predajcov a dodržiavania firemných štandardov zamestnancami firiem, zápis poznatkov z kontroly predajne do dotazníka, prepis do android aplikacie cez mobil, alebo cez internet

školenie zadarmo
pravidelná spolupráca počas celého roka
ponúkame prácu každý mesiac

Akceptované budú iba životopisy posielané prostredníctvom profesie!

ak vás popísaná práca nadchla a máte záujem privyrobiť si zaujímavou prácou, posielajte životopis cez linku v tomto inzeráte, následne Vás budeme telefonicky kontaktovať, prvý projekt môžete začať už budúci týždeň, pre vybraných pracovníkov garantujeme prácu každý mesiac

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

realizácia skúšobnej návštevy - podmienka,
vlastné auto - podmienka,
ochota cestovať na jednodňové kontroly v rámci svojho regiónu, flexibilita, schopnosť komunikovať a počúvať, reprezentatívne vystupovanie, využívať internet, samostatnosť, precíznosť a zodpovedný prístup k zvereným úlohám

FEEDBACK, s.r.o. - sme špecialisti na Mystery Shopping a prieskumy spokojnosti zákazníkov. FEEDBACK je spätná väzba.

FEEDBACK, s.r.o. (na trhu od roku 2001) je špičkový poskytovateľ informácií nevyhnutných pre efektívnejšie obchodné, marketingové a personálne riadenie spoločnosti. Získavanie spätnej väzby v obchode a službách je naša špecializácia.

V súčasnosti je jedinou relevantnou konkurenčnou výhodou získavanie efektívnej spätnej väzby z trhu a schopnosť pretaviť ju do konkrétnych aktivít vytvárajúcich lojalitu zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 572123  Dátum zverejnenia: 27.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3 - 25 EUR/projekt, podla náročnosti dotaznika, plus cestovné a iné náklady