Projektant rýchlostnych ciest a diaľníc

FCP-SK s.r.o.

Miesto práce
Na Grunte 3, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
TBA
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Posudzovanie a pripomienkovanie projektovej dokumentácie v štádiu DSP/DRS/DSRS pre stavby rýchlostných ciest a diaľnic nasledovne:
- súlad predloženej dokumentácie s požiadavkami Objednávateľa (ZoD) a s potrebnými povoleniami
- zapracovanie podmienok dotknutých orgánov štátnej správy a organizácií uplatnené v konaní podľa stavebného zákona
- prípadne zmeny v schválenej dokumentácie, či podliehajú zmenám podľa režimu stavebného zákona (zmena územného rozhodnutia, zmena stavby pred dokončením)
- zapracovanie zohľadnených pripomienok uplatnených v schvaľovacom procese
- návrh stavby v súlade s platnými STN, príp. vykonavacími a inými predpismi
Participácia na pracovných rokovaniach, poradách, kontrolných dňoch (aj v AJ)

podľa dohody

- prax min 2-3 roky v projektovani na stavbách rýchlostných ciest a diaľniciach - podmienkou
- AJ - slovom a písmom, komunikácia s partnermi
- skúsenosti s medzinárodným tímom - výhodou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

FCP-SK s.r.o. vykonáva inžiniersku činnosť, poskytuje majetkovo-právne služby, dozorovanie stavieb všetkého druhu a príslušný poradenský servis. Naše projekty si môžeš pozrieť na našom webe www.fcpsk.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3222676  Dátum zverejnenia: 23.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou