Administratívna podpora na Účtovnom oddelení

FCC Environment – Spoľahlivé služby komplexného odpadového hospodárstva

Miesto práce
Westend Plazza, Karlova Ves
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda môže byť navýšená v závislosti od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Skenovanie, evidencia a archivácia došlých faktúr
  • Kontrola základných náležitostí dokladov a faktúr odovzdaných k zaúčtovaniu
  • Vytváranie nákupných objednávok v SAP a ich párovanie s došlými faktúrami
  • Administratívna podpora na oddelení
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami
  • Nahadzovanie dát do SAP a MS Excel

  • Kompletné vstupné zaškolenie na pracovisku
  • Zázemie nadnárodnej spoločnosti s najnovšími technológiami
  • 13. mzda ako výraz podpory tvrdej práce a oddanosti firme
  • Príspevok na dochádzanie do práce
  • Možnosť rozvoja a odborného rastu
  • Hodiny anglického jazyka plne hradené zamestnávateľom
  • Flexibilný pracovný čas
  • Firemné spoločenské podujatia, ako sú medzinárodné letné a zimné športové hry
  • Príspevky z SF na regeneráciu pracovnej sily, zdravotnú starostlivosť, pri pracovných a životných jubileách

Starostlivo posudzujme každý Váš životopis. Oslovovať budeme iba tie kandidátky / kandidátov, ktorí budú najviac spĺňať požadované kritéria. Za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti Vám ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • základná znalosť a orientácia v náležitostiach účtovných dokladov. faktúr, objednávok, dodacích listov atď.
  • základná znalosť účtovníctva
  • pozitívny vzťah k administratíve
  • záujem rozvíjať sa v oblasti účtovníctva
  • samostatnosť, presnosť, flexibilita
  • logické myslenie
  • príjemné vystupovanie

FCC Environment na Slovensku poskytuje široké spektrum riešení nakladania s odpadmi pre obce a mestá, priemyselných, komerčných a obchodných zákazníkov ako aj pre logistické centrá a pre domácnosti a živnostníkov.

K dispozícii máme rozsiahly vozový park nákladných vozidiel, špeciálnych vozidiel určených na prepravu rôznych druhov odpadov, vysoko moderné zvozové a kontajnerové systémy, vlastné recyklačné a zhodnocovacie prevádzky spolu s odbornými a kompetentnými konzultačnými a poradenskými servisnými centrami.

Pre nás v FCC Environment CEE, predtým .A.S.A., je naše motto „Service for the Future“, naše poslanie. Preverená kvalita služieb a investície do čistých technológií, ktoré zaistia kvalitu životného prostredia pre súčasné i budúce generácie tým, že minimalizujeme dopady na životné prostredie.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na:

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4777656  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac