Majster údržby zelene a komunikácií (Trnava)

FCC Environment – Spoľahlivé služby komplexného odpadového hospodárstva

Miesto práce
Priemyselná 5, 917 01 Trnava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
890,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zadeľovanie a organizácia prác pri kosení, rezoch a výruboch stromov a kríkov, vyhrabávaní trávnikov a iných prác súvisiacich s údržbou zelene - výpomoc
- evidencia vykonaných prác a dodržiavanie stanovených termínov
- preberanie a odovzdávanie vykonaných prác
- evidencia PHM, pridelenej techniky a opráv, objednávanie náhradných dielov

- zázemie nadnárodnej spoločnosti
- 13. Mzda za hospodársky a konsolidovaný výsledok spoločnosti
- pracovný čas 7.00 - 15.30 hod.

V prípade zájmu nám, prosím, pošlite kompletný životopis. Odpovieme všetkým uchádzačom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo, lesné hospodárstvo a rozvoj vidieka výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

-fyzická zdatnosť
- komunikácia
- vedenie ľudí
- organizovanie a plánovanie práce
- samostatnosť

FCC Environment na Slovensku poskytuje široké spektrum riešení nakladania s odpadmi pre obce a mestá, priemyselných, komerčných a obchodných zákazníkov ako aj pre logistické centrá a pre domácnosti a živnostníkov.

K dispozícii máme rozsiahly vozový park nákladných vozidiel, špeciálnych vozidiel určených na prepravu rôznych druhov odpadov, vysoko moderné zvozové a kontajnerové systémy, vlastné recyklačné a zhodnocovacie prevádzky spolu s odbornými a kompetentnými konzultačnými a poradenskými servisnými centrami.

Pre nás v FCC Environment CEE, predtým .A.S.A., je naše motto „Service for the Future“, naše poslanie. Preverená kvalita služieb a investície do čistých technológií, ktoré zaistia kvalitu životného prostredia pre súčasné i budúce generácie tým, že minimalizujeme dopady na životné prostredie.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na:

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FCC Trnava, s.r.o.
Priemyselná 5
917 01 Trnava
www.fcc-group.sk

Kontakt

ID: 3499774   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   890,- EUR