Manažér komunikácie a CSR

FCC Environment – Spoľahlivé služby komplexného odpadového hospodárstva

Miesto práce
Lamačská cesta, Bratislava
Termín nástupu
1.1.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacPercentuálna odmena z ročnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • starostlivosť o firemný intranet a webovú stránku spoločnosti v CMS systéme a správa firemných profilov na sociálnych sieťach
  • kontrola a zabezpečenie dodržiavania skupinových štandardov vo všetkých spoločnostiach skupiny FCC na Slovensku (Corporate Identity, Design Manuál)
  • plánovanie a riadenie sponzorových aktivít a projektov
  • príprava tlačových správ spoločností skupiny FCC na Slovensku
  • monitoring tlače, výber kľúčových téz, analýza mediálneho obrazu
  • príprava a spracovanie prieskumov verejnej mienky, spracovanie dotazníkov spokojnosti zákazníkov
  • organizácia firemných akcií pre zamestnancov
  • organizácia VIP podujatí pre klientov
  • príprava a organizácia workshopov a tlačových besied
  • návrh, príprava a zabezpečenie darčekových predmetov
  • tvorba manuálov a smerníc majúcich priamu väzbu na činnosti CSR, internú a externú komunikáciu
  • tvorba finančného rozpočtu za oblasť Komunikácie a CSR
  • spolupráca a reporting Group C&CSR, účasť na medzinárodných C&CSR projektoch a poradách

  • 13. mzda
  • príspevky zo Sociálneho fondu na regeneráciu pracovnej sily, zdravotnú starostlivosť, pri pracovných a životných jubileách
  • hodiny angličtiny plne hradené zamestnávateľom
  • možnosť odborného vzdelávania
  • flexibilná doba príchodu do zamestnania pondelok až piatok medzi 6.00 - 9.00 hod.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV v slovenskom a anglickom jazyku kliknutím na "poslať životopis". Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky za účelom dohodnutia osobného stretnutia, ostatným záujemcom pošleme vyjadrenie emailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, komunikácia, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • komunikačné zručnosti
  • reprezentatívne vystupovanie
  • zmysel pre detail a estetickosť
  • písanie a editovanie článkov
  • jazyková a štylistická korektúra
  • orientácia v trendoch internej a externej komunikácie
  • flexibilita v cestovaní a presúvaní sa v rámci jednotlivých prevádzok spoločnosti - aktívny šofér

FCC Environment na Slovensku poskytuje široké spektrum riešení nakladania s odpadmi pre obce a mestá, priemyselných, komerčných a obchodných zákazníkov ako aj pre logistické centrá a pre domácnosti a živnostníkov.

K dispozícii máme rozsiahly vozový park nákladných vozidiel, špeciálnych vozidiel určených na prepravu rôznych druhov odpadov, vysoko moderné zvozové a kontajnerové systémy, vlastné recyklačné a zhodnocovacie prevádzky spolu s odbornými a kompetentnými konzultačnými a poradenskými servisnými centrami.

Pre nás v FCC Environment CEE, predtým .A.S.A., je naše motto „Service for the Future“, naše poslanie. Preverená kvalita služieb a investície do čistých technológií, ktoré zaistia kvalitu životného prostredia pre súčasné i budúce generácie tým, že minimalizujeme dopady na životné prostredie.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na:

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3094025  Dátum zverejnenia: 13.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac