Programátor

Factcool - FC ecom, s.r.o.

Miesto práce
Veľkomoravská 2866/9, Trenčín-Zlatovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacPodľa skúseností záujemcu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš IT tím v Trenčíne hľadáme ďalšieho šikovného programátora.

Čo ťa u nás čaká?

• Vývoj a údržba backendových aplikacií : skladové WMS, prepojenie na dodávatelov, API pre frontend, objednávkový systém a všetko čo k eCommerce patrí
• Implementovanie nových technológií do súčasného systému (napr. Strojové učenie na predikciu skladových zásob)
• Navrhovanie zlepšení a optimalizácia systémov
• Automatizácia procesov vo firme (čo môže robiť program, nemusí robiť človek)

Požiadavky:
• Pokročilá znalosť PHP, MySQL, Framework Symfony výhoda
• Práca s git - základy
• Práca s eCommerce výhoda
• HTML, CSS - základy
• Linux - základy
• Docker - základy

• možnosť spolupráce na pracovný pomer alebo ŽL
• občerstvenie na pracovisku
• možnosť home office
• zamestnanecké zľavy
• spoločné obedy, mimopracovné aktivity a vzdelávanie

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí vyhovujú profilu uchádzača.
Ostatným veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
HTML - Základy
CSS - Základy
E-commerce - Pokročilý
Linux - Základy
Docker - Základy
GIT - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

Factcool nestojí na jednom mieste. Factcool hľadá príležitosť a koná ihneď. Od nášho vzniku v roku 2015 sme expandovali naprieč Európou, pričom neustále hľadáme nové trhy, kde môžeme preniesť náš entuziazmus a nadšenie z toho, čo tvoríme. Sme si vedomí toho, že nik nie je dokonalý a iba spoločne môžeme byť FACTCOOL v každom smere.
Sme moderná, dynamická spoločnosť pôsobiaca v 27 krajinách Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc spokojných zákazníkov na trhoch EÚ, ako aj v krajinách mimo EÚ. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb. Viac na www.factcool.com
ID: 4057589  Dátum zverejnenia: 13.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac