Ekonóm / účtovník

FC ecom, s.r.o.

Miesto práce
Veľkomoravská 2866/9, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacOd 1100,- Eur/mes., prípadne viac v závislosti od predchádzajúcich skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podávanie výkazov pre Intrastat,
- Komunikácia so štátnymi úradmi a inštitúciami,
- Komunikácia s bankami, prevody medzi účtami, zadávanie platieb,
- Podávanie reportov DPH do členských štátov EU,
- Spracovanie reportov pre manažment spoločnosti,
- Príprava finančných analýz, kalkulácií,
- Podpora pri výberových konaniach na dodávateľov spotrebného materiálu, služieb a HW,
- Spolupráca pri vytváraní strategického a finančného plánu organizácie s konzultáciami nadriadeného,
- Ad-hoc finančné analýzy,
- Kontrola dostupnosti, preukázateľnosti, správnosti a úplnosti účtovných dokladov o finančných operáciách v organizácii,
- Kontrola dodržiavania efektívnosti a účelnosti hospodárenia s finančnými prostriedkami organizácie,
- Spolupráca s účtovníckym oddelením,

- Práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu
- Práca v mladom kolektíve
- Flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2021 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, účtovníctvo, analytika, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - expert
Finančné analýzy - základy

Počet rokov praxe

5

- Analytické myslenie
- Pozornosť
- Samostatnosť
- Samokontrola
- Spoľahlivosť

Factcool nestojí na jednom mieste. Factcool hľadá príležitosť a koná ihneď. Od nášho vzniku v roku 2015 sme expandovali naprieč Európou, pričom neustále hľadáme nové trhy, kde môžeme preniesť náš entuziazmus a nadšenie z toho, čo tvoríme. Sme si vedomí toho, že nik nie je dokonalý a iba spoločne môžeme byť FACTCOOL v každom smere.
Sme moderná, dynamická spoločnosť, pôsobiaca v 19tich krajinách strednej a východnej Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc spokojných zákazníkov na trhoch EÚ. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb.

Veľkomoravská 2866/9
911 05 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: oddelenie Personálne
E-mail: poslať životopis
ID: 4020420  Dátum zverejnenia: 14.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac