Personalista - zástup počas MD, RD

Factcool - FC ecom, s.r.o.

Miesto práce
Veľkomoravská, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
1.6.2020
1 000 EUR/mesiac+ podľa skúseností, stravné lístky v hodnote 4€/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme skúsenú personalistku na zástup kolegyne počas materskej, rodičovskej dovolenky.

Zodpovednosti:

- znalosť právnych postupov zákonníka práce a zastrešenie konzultácii v prípade rôznych vzniknutých situácii
- koordinácia náborov/inzercia a pred-výber vhodných uchádzačov, vedenie pohovorov
- spracovanie podkladov, zazmluvnenie
- onboarding zamestnancov
- spracovávanie zamestnanca počas celej doby pracovného vzťahu až po vykonanie ukončení
- koordinácia školení BOZP, OPP
- zastrešenie administratívnej evidencie zdravotných podkladov
- sledovanie podnikových zmien v súvislosti s evidenciou a aktualizáciou platných firemných smerníc
- flexibilné nastavovanie procesov podľa potrieb spoločnosti
- spracovanie reportov, analýz
- networking

- práca vo výbornom HR kolektíve :)
- využívanie flexibilného pracovného času
- priestor pre sebarealizáciu
- podporujeme vzdelávanie-odborné školenia a kurzy
- jazykové vzdelávanie - kurz anglického jazyka priamo na pracovisku
- nákupy cez náš e-shop za zvýhodnené ceny
- firemné akcie

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú zodpovedať nášmu profilu.

Ostatným ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personálny manažment/ manažment ľudských zdrojov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy

Počet rokov praxe

3

- zručnosť v práci v systémoch online PC
- znalosť sociálnych sietí (facebook, linkedin... ) a skúsenosti s recruitingom v tejto oblasti
- výborná tímová komunikácia a spolupráca
- ochota pomáhať
- nekonfliktná povaha
- osobná zodpovednosť
- flexibilita

Znalosť systémov Softip a RON vítaná :)

Factcool nestojí na jednom mieste. Factcool hľadá príležitosť a koná ihneď. Od nášho vzniku v roku 2015 sme expandovali naprieč Európou, pričom neustále hľadáme nové trhy, kde môžeme preniesť náš entuziazmus a nadšenie z toho, čo tvoríme. Sme si vedomí toho, že nik nie je dokonalý a iba spoločne môžeme byť FACTCOOL v každom smere.
Sme moderná, dynamická spoločnosť pôsobiaca v 27 krajinách Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc spokojných zákazníkov na trhoch EÚ, ako aj v krajinách mimo EÚ. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb. Viac na www.factcool.com
ID: 3909584  Dátum zverejnenia: 7.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac