Pomocný pracovník do skladu - študentská brigáda / práca na dohodu

FC ecom, s.r.o.

Miesto práce
Rakoľuby, Kočovce-Rakoľuby
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,5 EUR/hod. + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si z okolia Nového Mesta nad Váhom, Beckova, Rakoľúb, či z Trenčína?
Si študent, či energický dôchodca, prípadne hľadáš druhú, jednoduchú a pravidelnú prácu na prilepšenie do rozpočtu?

Ponúkame prácu na dohodu na vianočnú sezónu - približne od novembra do konca januára.
Dohodárom, s ktorými budeme spokojní, bude v prípade záujmu ponúknutá práca na hlavný úväzok. :)

Čo ťa u nás naučíme?

jednoduché pomocné práce pri:
- preberaní a príjme tovaru do skladu
- naskladňovanie tovaru na skladové pozície
- vyskladňovanie tovaru
- balenie tovaru
- práca so skenerom
- práca s počítačom
- práca s oblečením
- skladanie krabíc a podobne

- jednoduchá práca v príjemnom prostredí
- časy pravidelného pracovného výkonu si dohodneš na mieste s vedúcimi skladu podľa svojich možností a potrieb v sklade
- v sklade je zavedená denná prevádzka 6:00 - 17:00 - máš možnosť vybrať si pravidelný denný výkon
- ak si flexibilný v poobedných hodinách, môžeš si nahlásiť záujem v prípade potreby nadčasov - 17:00 - 22:00
- ak si z Trenčína, môžeš využiť autobusovú dopravu zdarma TN - Beckov (odchody z Beckova do TN sa prispôsobujú potrebám nadčasov)

V prípade zájmu o brigádu priraďte motivačný list, alebo nám uveďte v sprievodnom texte Vaše možnosti pravidelnosti dochádzky pre Vaše lepšie zaradenie.

Pre zabezpečenie nástupu na brigádnickú prácu študenta je potrebné mať aktuálne potvrdenie o návšteve školy.

Doprava zabezpečená IBA pre smery TN - Beckov a späť.
Záujemcovia z iných smerov musia mať zabezpečenú vlastnú dopravu

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- flexibilita
- ochota pracovať
- dobrý zdravotný stav - práca v pohybe

Sme moderná, dynamická spoločnosť, pôsobiaca v 15tich krajinách strednej a východnej Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc spokojných zákazníkov na trhoch EÚ. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Veľkomoravská 2867
911 05 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: oddelenie Personálne
E-mail: poslať životopis
ID: 3807651  Dátum zverejnenia: 29.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 3,5 EUR/hod.