Fashion Marketingový Copywriter

Factcool - FC ecom, s.r.o.

Miesto práce
Veľkomoravská, Trenčín-Zlatovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800€ + podľa skúseností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš skvelý marketingový tím, hľadáme talent plný nápadov! :)

Rád píšeš pútavé texty?
Si kreatívna a energická osôbka, ktorá sa rada inšpiruje módou?
Máš online komunikáciu v malíčku a presne vieš, čo sa ľuďom najviac páči a na čo reagujú?
Koluje Ti v žilách krv pravého marketéra a rád by si sa prejavil?

U nás Ti dáme priestor ukázať svoj talent a ovplyvniť tak úspešný medzinárodný biznis!
Možno si práve Ty ten ktorého hľadáme, preto neváhaj a pošli nám svoju tvorbu a motivačný list prečo si práve Ty pre nás tým najvhodnejším kandidátom :)

Čo bude Tvojou náplňou práce:

- písanie kreatívnych SEO textov do rôznych kategórii na našich weboch
- písanie zaujímavých a inšpiratívnych textov pre newsletter, PPC kampane, alebo sociálne média
- písanie popiskov k produktom
- vymýšľanie súťaží
- spravovanie Push notifikácii
- návrhy letáčikov a promo-akcií

Okrem realizácie svojho potenciálu Ti ponúkame možnosť:
- podieľania sa na budovaní úspešného e-shopu s medzinárodnou pôsobnosťou
- využívanie flexibilného pracovného času
- podporujeme vzdelávanie-odborné školenia a kurzy
- jazykové vzdelávanie - kurz anglického jazyka priamo na pracovisku
- nákupy cez náš e-shop za zvýhodnené ceny
- firemné akcie

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú zodpovedať nášmu profilu.
Neváhaj pripojiť svoje reklamné texty, či predchádzajúce ukážky prác (linky) na ktorých si pracoval.

V prípade nájdenia vhodného kandidáta je možnosť nástupu ihneď. :)

Ostatným ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, služby, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Záujemca musí:
- ovládať gramatiku na 100% ;)
- byť energický, plný nápadov, ktorý sa nebojí výziev a má proaktívny prístup

Ak si to ty, čaká Ťa rôznorodá, kreatívna a zaujímavá práca :)

Factcool nestojí na jednom mieste. Factcool hľadá príležitosť a koná ihneď. Od nášho vzniku v roku 2015 sme expandovali naprieč Európou, pričom neustále hľadáme nové trhy, kde môžeme preniesť náš entuziazmus a nadšenie z toho, čo tvoríme. Sme si vedomí toho, že nik nie je dokonalý a iba spoločne môžeme byť FACTCOOL v každom smere.
Sme moderná, dynamická spoločnosť pôsobiaca v 27 krajinách Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc spokojných zákazníkov na trhoch EÚ, ako aj v krajinách mimo EÚ. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb. Viac na www.factcool.com
ID: 3771727  Dátum zverejnenia: 26.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€ + podľa skúseností a zručností