3,5 - 5 EUR/hod.

Junior správca obsahu webu - práca s produktami na e-shopoch

FC ecom, s.r.o.

Miesto práce
Veľkomoravská, Trenčín-Zlatovce
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím o šikovných brigádnikov. Najlepším bude ponúknutá možnosť hlavného pracovného pomeru! :)

Preto ak sleduješ najnovšie trendy a vieš ako sa v dnešnom svete prezentovať pod najlepším svetlom.
Máš zmysel pre detail a si z tých, ktorý podľa logiky nájde rád produkt presne tam kde by mal byť.
Máš vlastné skúsenosti s internetovým biznisom, množstvo nápadov a chceš byť tým, kto ovplyvní úspešnú medzinárodnú spoločnosť.

Možno si práve Ty ten ktorého hľadáme, preto neváhaj a pošli nám svoj motivačný list prečo si práve Ty pre nás tým najvhodnejším kandidátom :)

Čo bude Tvojou náplňou práce:

- príprava produktov (popisy, jednotnosť)
- organizovanie umiestnenia produktov na webe
- strategické plánovanie predajnosti jednotlivých produktov v jednotlivých obdobiach
- denná operatíva obsahu webu
- spolupráca s ostatnými oddeleniami podľa potreby

- práca od pondelka do piatku v časoch medzi 7:00 - 16:00 (flexibilne 8 hodín denne)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

600€

Okrem realizácie svojho potenciálu Ti ponúkame možnosť:
- podieľania sa na budovaní úspešného e-shopu s medzinárodnou pôsobnosťou
- využívanie flexibilného pracovného času
- každý deň spoločné tímové obedy v rámci pracovnej doby
- podporujeme vzdelávanie-odborné školenia a kurzy
- jazykové vzdelávanie - kurz anglického jazyka priamo na pracovisku
- nákupy cez náš e-shop za zvýhodnené ceny
- možnosť využitia home office-u dvakrát za mesiac
- firemné akcie

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú zodpovedať nášmu profilu.

V prípade nájdenia vhodného kandidáta je možnosť nástupu ihneď. :)

Ostatným ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 65 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, služby, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Záujemca musí:
- mať aktívnu znalosť programov excel, word
- mať pozitívny prístup a dobrú trpezlivosť :)
- hľadáme energického uchádzača ktorý sa nebojí výziev a má proaktívny prístup

Neváhaj sa prejaviť!
Ak chceš zaujať, pošli nám link na sociálnu sieť ktorou prezentuješ seba či iné. Foto tvorbu, video, prípadne akúkoľvek kreatívu, ktorá vystihuje Tvoje marketingové cítenie :)

Sme moderná, dynamická spoločnosť, pôsobiaca v 18tich krajinách východnej Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc zákazníkov na viacerých trhoch EÚ. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky, športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb.

Veľkomoravská 2867
911 05 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: oddelenie Personálne
E-mail: poslať životopis
ID: 3644437   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600€