Junior správca Facebookovej siete s poľským jazykom

Factcool - FC ecom, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4€/hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hovoríš plynule po poľsky a máš aj 100%percentnú gramatiku?
Si z tých, ktorí sú na sociálnych sieťach závislí?
Hľadáš prácu na pár hodín denne?

Využi svoj potenciál pozitívne a nepremeškaj šancu stať sa marketingovým špecialistom a členom nášho špičkového tímu. :)
Pošli nám motivačný list prečo Ťa táto práca láka a prečo práve Ty si pre nás tým správnym uchádzačom.

Čo bude Tvojou náplňou práce:

- práca na 1-3 hodiny denne - približne v časoch 10:00-12:00 (homeoffice)
- tvorba a preklad krátkych reklamných textov
- komunikácia so zákazníkmi
- spolupráca s oddelením zákazníckej podpory a oddelením marketingu

Ak Ťa oslovila ponuka, spĺňaš podmienky a máš pobyt na Slovensku stačí už len jeden deň strávený v našom sídle v Trenčíne na školení a môžeš začať! :)

Okrem realizácie svojho potenciálu Ti ponúkame možnosť:
- skvelý štart vo veľkom svete obchodu a vo sfére marketingu
- podieľania sa na budovaní úspešného e-shopu s medzinárodnou pôsobnosťou
- využívanie flexibilného pracovného času
- podporujeme vzdelávanie-odborné školenia a kurzy
- kariérny rast
- nákupy cez náš e-shop za zvýhodnené ceny
- firemné akcie

Kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú podmienky profilu uchádzača.
Prosíme o pripojenie motivačného listu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, služby, marketing

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ovládať polštinu (gramatiku a štylistiku) na materinskej úrovni
- mať pozitívny prístup a dobrú trpezlivosť :)
- hľadáme energického uchádzača ktorý rád komunikuje

Factcool nestojí na jednom mieste. Factcool hľadá príležitosť a koná ihneď. Od nášho vzniku v roku 2015 sme expandovali naprieč Európou, pričom neustále hľadáme nové trhy, kde môžeme preniesť náš entuziazmus a nadšenie z toho, čo tvoríme. Sme si vedomí toho, že nik nie je dokonalý a iba spoločne môžeme byť FACTCOOL v každom smere.
Sme moderná, dynamická spoločnosť pôsobiaca v 27 krajinách Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc spokojných zákazníkov na trhoch EÚ, ako aj v krajinách mimo EÚ. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb. Viac na www.factcool.com
ID: 3584593  Dátum zverejnenia: 22.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4€/hodinu