Junior správca sociálnych sietí

Factcool - FC ecom, s.r.o.

Miesto práce
Veľkomoravská, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
Dohodou
700 EUR/mesiacOd 700,- Eur/mes., prípadne viac, v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nášmu kreatívnemu Factcool tímu a začni u nás na pozícii Správca sociálnych sietí.
Máš Facebook a Instagram v malíčku, píšeš kreatívne texty a nové nápady sypeš z rukáva? Sú sociálne média Tvoje hobby? Ak bola Tvoja odpoveď áno, tak už neváhaj ani sekundu a poď nám pomôcť posúvať social media do inej dimenzie.

Čo Ťa u nás čaká? Samé dobré veci ;)
- tvorba obsahu social postov, ich publikovanie a analýza výsledkov
- kreatívny copywriting
- sledovanie konkurencie a trendov v oblasti social media
-možnosť podieľať sa na vymýšľaní stratégie a social kampaní
- spolupráca s ďalšími oddeleniami

Čo Ti ponúkame my?
- prácu na plný úväzok
- priestor na učenie sa nových vecí a rast
- slobodu v tvorbe a s ňou súvisiacu zodpovednosť
- možnosť podieľania sa na budovaní úspešného e-shopu s medzinárodnou pôsobnosťou
- flexibilný pracovný čas
- podporujeme vzdelávanie-odborné školenia a kurzy
- nákupy cez náš e-shop za zvýhodnené ceny
- ovocie, káva a občerstvenie na pracovisku

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú zodpovedať nášmu profilu.

Ostatným ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, služby, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Záujemca musí:
- perfektne ovládať slovenčinu (gramatiku a štylistiku)
- mať pozitívny prístup a dobrú trpezlivosť :)
- hľadáme energického uchádzača, ktorý sa nebojí výziev a má proaktívny prístup

Neváhaj sa prejaviť!
Ak chceš zaujať, pošli nám link na sociálnu sieť, ktorou prezentuješ seba, prípadne svoje foto tvorbu, video, prípadne akúkoľvek kreatívu, ktorá vystihuje tvoje marketingové cítenie :)

Factcool nestojí na jednom mieste. Factcool hľadá príležitosť a koná ihneď. Od nášho vzniku v roku 2015 sme expandovali naprieč Európou, pričom neustále hľadáme nové trhy, kde môžeme preniesť náš entuziazmus a nadšenie z toho, čo tvoríme. Sme si vedomí toho, že nik nie je dokonalý a iba spoločne môžeme byť FACTCOOL v každom smere.
Sme moderná, dynamická spoločnosť pôsobiaca v 27 krajinách Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc spokojných zákazníkov na trhoch EÚ, ako aj v krajinách mimo EÚ. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb. Viac na www.factcool.com
ID: 3563251  Dátum zverejnenia: 29.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac