Mäsiar do mäsovýrobne

FBR s. r. o.

Miesto práce
Kráľovský Chlmec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 200 EUR/mesiacNástupný plat podľa odbornosti a skúsenosti kandidáta, plus bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného mäsiara do našej mäsovýrobne do Kráľovského Chlmca.
Pracovná náplň - búranie a rozrábanie bravcových polovičiek.
Prosíme, aby nás kontaktovali len uchádzači, ktorí majú prax.

Veľkonočné odmeny, vianočné odmeny, pracujeme od pondelka do štvrtku, piatok len cca do obeda.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mäsiar

Skúsenosti s rozoberaním mäsových polovičiek, vykosťovanie mäsa.
Fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, tímová práca.

Mäso Medzibodrožie - tradičné mäsiarstvo. Spoločnosť pôsobiaca v okresoch Trebišov a Michalovce. Vlastná predajná sieť - 8 predajní. Výroba, predaj a distribúcia mäsa a mäsových výrobkov.

Ľ. Kossutha 582/58
077 01 Kráľovský Chlmec

Kontakt

ID: 3996222  Dátum zverejnenia: 5.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac