Administrátor e-shopu a partner vývoja - junior

FaxCopy a.s.

Domkárska, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 100 EUR/mesiacMzda pri nástupe - 1100€. 900€ základ + 200€ osobné hodnotenie viazané na plnenie bežných pracovných povinností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na novovytvorenú pozíciu Administrátor e-shopu a partner vývoja s nasledovnou náplňou práce:
- správa a aktualizácia údajov v e-shope v spolupráci s produktovým oddelením
- zabezpečenie správneho fungovania e-shopu
- monitoring výkonu, ladenie chýb, návrhy a implementácia vylepšení
- komunikácia a spolupráca s vývojovým tímom pri tvorbe nových funkcií a rozširovaní e-shopu, testovaní a ladení nových funkcií
- správa a monitoring e-shopových kampaní v administrácii e-shopu

- s vhodným kandidátom sa vieme flexibilne dohodnúť na dĺžke úväzku a nepravidelnej pracovnej dobe.
- počas zaškoľovania je nevyhnutná prítomnosť v kancelárii, po zaškolení možná práca s domu s občasnou návštevou kancelárie podľa potreby.
- vieme sa dohodnúť na úväzku v rozsahu 5-8 hodín, pri skrátenom úväzku možnosť postupného predĺženia podľa dohody
- zamestnanecké zľavy na tovar a služby
- karta Multisport

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.
Na pohovor pozveme iba vybraných záujemcov, odpovedať budeme všetkým uchádzačom, prosíme však o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

- znalosť programovacieho jazyka VBA a SQL výhodou
- pokročilá úroveň znalostí Excelu je podmienkou
- výhodou je skúsenosť v oblasti administrácie a vývoja e-shopu (implementácia automatizovaných procesov a vylepšovanie efektívnosti), informatiky alebo podobnej oblasti alebo vzdelanie technického zamerania - informatika

Spoločnosť FaxCOPY pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991. V počiatkoch sa jej činnosť sústredila na dovoz kancelárskej techniky značky Canon na slovenský trh, postupne bola vybudovaná sieť viac ako 40 predajní v celej SR s cieľom byť k zákazníkom najbližšie a poskytnúť im komplexné služby aj v oblasti grafiky a polygrafie. Veľmi úzka spolupráca so spoločnosťou Canon pretrváva dodnes, najmä prostredníctvom dcérskej spoločnosti CBC Slovakia s.r.o.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4548234  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac