Operátor výroby

Faurecia Components Písek, s.r.o.

Místo práce
Průmyslová 466, Pražské Předměstí, 397 01 Písek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
770 - 923 EUR/měsícNabízená základní mzda 770€ - 923€, Možnost získaní měsičního bonusu 115€ - 135€

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Plní kvalitativní i kvantitativní požadavky výroby
Dodržuje pracovní instrukce, bezpečnostní nařízení
Hlásí abnormality a vyčkává na pracovišti do příchodu Gap Leadera/Mistra
Podílí se na zlepšování pracoviště
Předává a přebírá určené pracovní pozice výrobní linky s ohledem na pořádek
Připravuje díly a pracoviště při střídání směn
Pomáhá při výměně nástrojů, materiálových cívek a při nastavování stroje

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost profesního růstu
Příspěvek na stravování, penzijní pojištění, školku
5 týdnů dovolené po odpracování 1 roku
Náborový příspěvek 300€
Možnost zajištění ubytování častečně hrazeného zaměstnavatelem
Finanční odměna při pracovních a jubilejních výročích
Odměny za doporučení nových zaměstnanců až 760€

Informace o náboru

V případě zájmu o práci nebo doplnění informací nás kontaktujte mailem nebo telefonicky na telefónním čísle +420 775 610 775

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Týmová práce
Komunikativnost
Zodpovědnost, pečlivost, zručnost
Ochota pracovat na 3 směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Faurecia je mezinárodní společnost vyrábějící komponenty do automobilů. Faurecia Components Písek - jsme jedním z nejúspěšnějších závodů v Evropě na výrobu autosedadel. V našem závodě v Písku vyrábíme kovové konstrukce autosedadel již od roku 2007. Zaměřujeme se na výrobu autosedadel pro významné automobilové společnosti jako je BMW, Porsche, Porsche Panamera, VW Group, PSA Group a GM Europe. Základní používanou technologií u nás ve výrobě je svařování a to jak klasickou metodou, tak i svařování nejmodernějším způsobem a to metodou laserovou. Možná i to je ten důvod, proč u nás pracují specialisté z různého odvětví. V závodě probíhá také montáž těchto konstrukcí na moderních výrobních linkách a lakování ocelových rámů autosedaček.

V současné době závod zaměstnává více než 500 zaměstnanců v oblasti výroby a administrativy a denně komunikuje se zákazníky i dodavateli z celého světa.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3969723  Dátum zverejnenia: 21.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 770 EUR/měsíc