Specialista dodavatelské kvality

Faurecia Česká republika

Místo práce
Plazy 129, Plazy, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HLEDÁME NOVÉHO ČLENA DO ODDĚLENÍ KVALITY

Máte zkušenosti v oblasti kvality?
Chcete uplatnit svoje dosavadní znalosti, získávat nové a posouvat se kariérně dál?
Pokud ano pak je tato pozice přesně pro Vás.

Co bude Vaší náplní práce?

Řešení reklamací s dodavateli, vyhodnocování a kontrola provedených opatření.
Ověřování implementovaných opatření přímo u dodavatelů.
Komunikace s dodavateli.
Příprava podkladů pro hodnocení dodavatelů.
Evidence a řízení nákladů spojených s reklamacemi.
Spolupráce se zákazníkem a přenášení jeho požadavků na dodavatele.
Kooperace na analýzách.

Co byste měl/a znát a umět?

Máte SŠ/VŠ vzdělání.
Domluvíte se dobře anglicky nebo německy.
Orientujete se v práci na PC (MS Office).
Máte řidičský průkaz skupiny B.
Znalost v oblasti IATF a zákaznických požadavků VW výhodou.
Předchozí zkušenosti v automobilovém průmyslu v odvětví kvality výhodou.

Co Vám za to nabízíme?

Konkurenceschopný plat včetně semestrálních prémií
13tý plat
Firemní dotované stravování
Příspěvky na životní pojištění nebo penzijní připojištění
5 týdnů dovolené

A v neposlední řadě fajn partu lidí a perspektivní obor s novými technologiemi a možností učit se od nejlepších.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Mobilní telefon
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Závodní stravování
Kafetérie
Firemní akce
13. plat

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4334005  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc