Špecialista ĽZ - Comp&Ben/Performance/HR Controlling

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiacZákladná mzda môže byť prehodnotená v závislosti od skúseností a kvalifikácie uchádzača na osobnom pohovore. Polročné bonusy na základe plnenia cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za odmeňovaciu politiku spoločnosti a zlepšovanie procesov a systémov v oblasti odmeňovania, benefitov, vykonnostného manažmentu
- plánuje, rozpočtuje, reportuje a hodnotí údaje a informácie o stave HR ukazovateľov, nákladoch a výkonnoch zamestancov
- realizuje projekty a CI aktivity v súlade so stratégiami a potrebami spoločnosti
- spolupracuje pri príprave podkladov pre výpočet miezd
- pripravuje pravidelné a operatívne mzdové analýzy, reporting
- priebežne sleduje legislatívne zmeny v pracovno - právnej a personálnej oblasti a stav ich implementácie v spoločnosti
- spravuje tvorbu sociálneho fondu s cieľom optimálneho nastavenia politiky benefitov v súlade s požiadavkami spoločnosti, navrhuje, inovuje a administruje benefity spoločnosti
- spolupráca pri rôznych HR projektoch a úlohách, nie iba v oblasti Comp&Ben/Performance/HR Controlling
- podpora HRM

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- polročné bonusy na základe splnenia cieľov
- príspevok na 3. pilier DDS
- sociálny program
- vzdelávanie, možnosť rozvoja

Ďakujeme za prejavenú dôveru. Vybraní kandidáti spĺňajúci kritériá budú kontaktovaní telefonicky a následne budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Zodpovedná osobnosť s analytickým myslením, dobrými komunikačnými a prezentačnými zručnosťami, schopnosťou samostatne komplexne riešiť úlohy a koordinovať projekty.
- Skúsenosti z výrobného prostredia podmienkou, z automotive výhodou
- Znalosť zákonníka práce podmienkou
- Prehľad v oblasti mzdového účtovníctva
- CI duch (neustále zlešovanie) podmienkou:)

Faurecia sa stala spolu so spoločnosťou HELLA členom skupiny FORVIA . Skupina FORVIA je celosvetovo 7.najväčším dodávateľom v automobilovom priemysle.

Našim poslaním svetového lídra v oblasti automobilového a technologického priemyslu je inšpirovať k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.

Výrobky a systémy spoločnosti Faurecia sú vo vozidlách vyrábaných tými najväčšími a najznámejšími automobilovými značkami po celom svete. Naše technológie sú v jednom z troch vozidiel, ktoré dnes jazdia po cestách.

Naša komplexná ponuka pre UDRŽATEĽNÚ MOBILITU zahŕňa vodíkové riešenia s nulovými emisiami, riešenia s veľmi nízkymi emisiami, systémy pre pokročilú asistenciu vodičovi a výrobky vyrobené z radu optimalizovaných a udržateľných materiálov.

S našim KOKPITOM BUDÚCNOSTI vytvárame hodnotu pre automobilové značky a podnecujeme nové zážitky spotrebiteľov. Spájame naše odborné znalosti o sedadlách, interiéroch, osvetlení, elektronike karosérie, snímačoch, pohonoch a ďalších zobrazovacích technológiách ako aj o elektronike kokpitu.

Pridajte sa k nám. Budujte svoju kariéru. Využite svoju energiu správnym smerom. Staňte sa súčasťou otvorenej a angažovanej komunity, ktorá pracuje na vytváraní udržateľnejšej budúcnosti v transformujúcom sa odvetví.

Vydajte sa na cestu s nami - cestu, na ktorej záleží.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Kunková
E-mail: poslať životopis
ID: 4458638  Dátum zverejnenia: 2.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac