Process Engineer - Injection

Miesto práce
Faurecia Interior Systems, Priemyselná, Hlohovec-Šulekovo
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiaczákladná mzda od 2000 € Výsledná výška mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie zlepšovania výrobných procesov a zvyšovanie efektívnosti
- Zabezpečovanie znižovania výrobných nákladov
- Vedenie a dohliadanie nad rework procesmi, príprava inštrukcií
- Zabezpečovanie kvalitnej výroby a redukcie scrapu
- Identifikovanie a zavedenie nástrojov a vybavenia, ktoré zníži čas výroby
- Identifikovanie a zabezpečenie vybavenia pre výrobu s ohľadom na dodržanie výrobného plánu
- Dohliadanie na procesmi 1 OK kus, Poka Yoke
- Participácia na SMED, Hoshin workshopoch
- Spolupráca pri vykládkach strojov a iného vybavenia, následná optimalizácia linky a preškolenie zamestnancov na nové zariadenia
- Evidencia zmien v dokumentácii
- Tvorba pracovných inštrukcií
- Zabezpečovanie a zaistenie základnej údržby
- Plnenie pokynov nadriadeného

- Práca v prostredí stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Stabilné zamestnanie
- Polročné bonusy
- Príspevok zamestnávateľa na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
- Zabezpečené závodné stravovanie
- Zabezpečenie odborných školení

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Faurecia sa stala spolu so spoločnosťou HELLA členom skupiny FORVIA . Skupina FORVIA je celosvetovo 7.najväčším dodávateľom v automobilovom priemysle.

Našim poslaním svetového lídra v oblasti automobilového a technologického priemyslu je inšpirovať k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.

Výrobky a systémy spoločnosti Faurecia sú vo vozidlách vyrábaných tými najväčšími a najznámejšími automobilovými značkami po celom svete. Naše technológie sú v jednom z troch vozidiel, ktoré dnes jazdia po cestách.

Naša komplexná ponuka pre UDRŽATEĽNÚ MOBILITU zahŕňa vodíkové riešenia s nulovými emisiami, riešenia s veľmi nízkymi emisiami, systémy pre pokročilú asistenciu vodičovi a výrobky vyrobené z radu optimalizovaných a udržateľných materiálov.

S našim KOKPITOM BUDÚCNOSTI vytvárame hodnotu pre automobilové značky a podnecujeme nové zážitky spotrebiteľov. Spájame naše odborné znalosti o sedadlách, interiéroch, osvetlení, elektronike karosérie, snímačoch, pohonoch a ďalších zobrazovacích technológiách ako aj o elektronike kokpitu.

Pridajte sa k nám. Budujte svoju kariéru. Využite svoju energiu správnym smerom. Staňte sa súčasťou otvorenej a angažovanej komunity, ktorá pracuje na vytváraní udržateľnejšej budúcnosti v transformujúcom sa odvetví.

Vydajte sa na cestu s nami - cestu, na ktorej záleží.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Bírová
E-mail: poslať životopis
ID: 4345969  Dátum zverejnenia: 13.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac