IT Administrator

Miesto práce
Faurecia Interior Systems, Priemyselná, Hlohovec-Šulekovo
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiaczákladná mzda je od 1800 eur brutto / mesiac a závisí od predchádzajúcich pracovných skúseností a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím IT administrátorov globálneho automotive lídra Faurecia, v ktorom dohliadame na desiatky serverov, routrov, switchov, umiestnených v moderných zabezpečených a pravidelne inovovaných serverovniach.
Systémy komplexne monitorujeme, proaktívne navrhujeme zmeny k zvýšeniu ich spoľahlivosti, aby služby na nich bežiace, dosahovali čo najlepší výkon a najvyššiu možnú dostupnosť.

Naša sieť komunikuje výhradne na enterprise Cisco zariadeniach. Servery používame Lenovo/IBM, väčšina z nich sú použité ako ESXi 6.7 a 7 hosty. Na týchto hostoch prevádzkujeme virtuálne servery s operačnými a databázovými systémami od Microsoftu (Windows Server 2016-2019/ SQL Server 2019).

Na našej infraštruktúre bežia okrem štandardných systémov v priamej zodpovednosti teamu (VMware ESX, LAN, WAN, WIFI, AD, DNS, DHCP, Fileserver, Backupy, Monitoring, SQL databázy, IIS Web a FTP servre...) aj výrobné (MES), komunikačné (EDI) či dochádzkové systémy v zodpovednosti ich vývojárov.

Ak sa orientuješ vo väčšine z horespomínaných technológií, pošli nám svoj životopis. Ostatné sa s nami naučíš.

- polročné bonusy,
- príspevok zamestnávateľa na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia,
- zabezpečenie odborných školení,
- spoločenské a športové podujatia pre zamestnancov,
- mnohé ďaľšie benefity podľa aktuálnej HR politiky.

Ak sa orientuješ v aspoň 70% z horespomínaných technológií, pošli nám životopis, ostatné sa s nami naučíš.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT Technik / IT Administrátor

Počet rokov praxe

2

- analytické myslenie,
- samostatné rozhodovanie,
- troubleshooting,
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom – denná komunikácia aj v anglickom jazyku,
- 2 roky praxe na pozícii IT Administrátor (ideálne s prepojením na priemysel/výrobu).

Faurecia sa stala spolu so spoločnosťou HELLA členom skupiny FORVIA . Skupina FORVIA je celosvetovo 7.najväčším dodávateľom v automobilovom priemysle.

Našim poslaním svetového lídra v oblasti automobilového a technologického priemyslu je inšpirovať k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.

Výrobky a systémy spoločnosti Faurecia sú vo vozidlách vyrábaných tými najväčšími a najznámejšími automobilovými značkami po celom svete. Naše technológie sú v jednom z troch vozidiel, ktoré dnes jazdia po cestách.

Naša komplexná ponuka pre UDRŽATEĽNÚ MOBILITU zahŕňa vodíkové riešenia s nulovými emisiami, riešenia s veľmi nízkymi emisiami, systémy pre pokročilú asistenciu vodičovi a výrobky vyrobené z radu optimalizovaných a udržateľných materiálov.

S našim KOKPITOM BUDÚCNOSTI vytvárame hodnotu pre automobilové značky a podnecujeme nové zážitky spotrebiteľov. Spájame naše odborné znalosti o sedadlách, interiéroch, osvetlení, elektronike karosérie, snímačoch, pohonoch a ďalších zobrazovacích technológiách ako aj o elektronike kokpitu.

Pridajte sa k nám. Budujte svoju kariéru. Využite svoju energiu správnym smerom. Staňte sa súčasťou otvorenej a angažovanej komunity, ktorá pracuje na vytváraní udržateľnejšej budúcnosti v transformujúcom sa odvetví.

Vydajte sa na cestu s nami - cestu, na ktorej záleží.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Bírová
E-mail: poslať životopis
ID: 4311044  Dátum zverejnenia: 12.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac