Študent/ka technického zamerania

Miesto práce
Prílohy 50, Zavar
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
4,82 EUR/hod.po pol roku zvýšenie na 5,18 eur/ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše technické oddelenie hľadáme šikovného študenta/tku technického smeru, ideálne strojársky priemysel, ktorého náplň práce bude:
- každodenná práca s excelom,
- manuálna podpora technického oddelenia a údržby,
- podpora managera a iné činnosti podľa pokynov nadriadeného.

- získanie cenných pracovných skúseností
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre spoločnosť Faurecia. Kontaktovať budeme len študentov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.5.2021 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- administratívne a technické zručnosti
- proaktívny prístup k práci
- práca s excelom
- možnosť pracovať aspoň 3x v týždni

Nové trendy a očakávania zákazníkov pretvárajú automobilový priemysel. Vo Faurecii - inšpirovaní novými, vzrušujúcimi výzvami spojenými s touto revolúciou - už teraz predvídame budúcnosť, vyvíjame špičkové riešenia pre inteligentný život na palube a udržateľnú mobilitu. Ak chceš byť aj ty súčasťou tejto zmeny a vytvárať hodnoty pre budúcu čistejšiu a inteligentnejšiu dopravu, Faurecia je to správne miesto.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.
Prílohy 50
917 01 Trnava - Zavar

Kontakt

ID: 4061232  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,82 EUR/hod.