HR generalist

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca v dynamickom prostredí a nebojíš sa žiadnych výziev, chceš napredovať a rozvíjať sa v odlasti HR, hľadáš spôsoby, ako sa veci dajú vyriešiť, vieš komunikovať so všetkými typmi osobností, zvládaš stresové situácie a vieš okamžite reagovať na vzniknutý problém?

Ak áno, ponúkame ti prácu v jednom z najväčších závodov v rámci Faurecie, u nás v závode v Lozorne.

Čo bude tvojou hlavnou náplňou práce:

• zodpovedať za komplexnú správu zložiek zamestnancov a administratívu spojenú s nástupmi, výstupmi a zmenami zamestnancov
• evidencia pracovnoprávnej dokumentácie a jej úpravy
• spracovanie dochádzky zamestnancov
• organizovanie dopravy pre zamestnancov
• spolupráca so mzdovou učtárňou - príprava podkladov pre mzdy
• tréning, koučing supervízorov a gap lídrov v oblasti HR procesov vo výrobe a logistike
• nastavovanie HR procesov vo výrobe a logistike
• organizovanie eventov pre zamestnancov
• príprava podkladov k auditom
• podpora HR manažéra
• podpora pri výbere MOI zamestnancov
• spolupráca na duálnom vzdelávaní
• poskytovanie zamestnancom a líniovým manažérom poradenstvo v oblasti legislatívny a Zákonníka práce

• príspevok na dopravu do zamestnanania
• nadštandardná zdravotná starostlivosť
• 13. a 14. plat
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• možnosť vzdelávania a daľšieho profesného rozvoja
• skvelý tím :-)

Vopred ďakujeme za záujem o inzerovanú pozíciu všetkým kandidátom, kontaktovať budeme však iba kandidátov, ktorí spĺňajú vyššieuvedené predpoklady. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- dynamický, s pozitívnou energiou
- výborné komunikačné schopnosti
- časovo flexibilný
- orientovaný na cieľ a výsledky
- odolný voči stresu

Faurecia sa stala spolu so spoločnosťou HELLA členom skupiny FORVIA . Skupina FORVIA je celosvetovo 7.najväčším dodávateľom v automobilovom priemysle.

Našim poslaním svetového lídra v oblasti automobilového a technologického priemyslu je inšpirovať k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.

Výrobky a systémy spoločnosti Faurecia sú vo vozidlách vyrábaných tými najväčšími a najznámejšími automobilovými značkami po celom svete. Naše technológie sú v jednom z troch vozidiel, ktoré dnes jazdia po cestách.

Naša komplexná ponuka pre UDRŽATEĽNÚ MOBILITU zahŕňa vodíkové riešenia s nulovými emisiami, riešenia s veľmi nízkymi emisiami, systémy pre pokročilú asistenciu vodičovi a výrobky vyrobené z radu optimalizovaných a udržateľných materiálov.

S našim KOKPITOM BUDÚCNOSTI vytvárame hodnotu pre automobilové značky a podnecujeme nové zážitky spotrebiteľov. Spájame naše odborné znalosti o sedadlách, interiéroch, osvetlení, elektronike karosérie, snímačoch, pohonoch a ďalších zobrazovacích technológiách ako aj o elektronike kokpitu.

Pridajte sa k nám. Budujte svoju kariéru. Využite svoju energiu správnym smerom. Staňte sa súčasťou otvorenej a angažovanej komunity, ktorá pracuje na vytváraní udržateľnejšej budúcnosti v transformujúcom sa odvetví.

Vydajte sa na cestu s nami - cestu, na ktorej záleží.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Sajanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4034643  Dátum zverejnenia: 16.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac