Hľadáme zanieteného IT administrátora/ku, ktorý chce pracovať s IT Enterprise infraštruktúrou!

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
15.3.2021
1 600 EUR/mesiac- mesačná zmluvná mzda v závislosti na zručnostiach a skúsenostiach kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pracovať s IT systémami na Enterprise úrovni pre nás. Presuň svoje znalosti a drive z jednoduchšieho IT prostredia na profesionálny IT level. Namiesto vykonávania IT úloh manuálne, rieš úlohy systémovo a automatizovane u nás.

Baví Ťa riešiť zaujímavé a zložité IT úlohy vo výrobnom prostredí? Považujú Ťa za kreatívneho a vieš sa rýchlo orientovať v neznámych IT oblastiach? Chceš prejsť z pozície, kde nemôžeš navrhnúť a uplatniť dobré nápady a zmeny? Konečne použi IT nástroje, o ktorých si doteraz len čítal.

V našom IT tíme je voľné miesto pre šikovnú a zanietenú kolegyňu alebo kolegu.

Tvojou náplňou práce bude najmä:

- administrácia serverov v rámci závodu (infraštruktúra postavená na Windows prostredí a VMware virtualizácie s vysokou dostupnosťou)
- promptná analýza a odstránenie poruchy IT systémov pre zabezpečenie plynulej výroby a expedície zákazníkovi
- poskytovanie IT podpory pre výrobný závod
- aktívny monitoring serverovní a zariadení s použitím globálneho monitorovacieho systému na báze Check MK; návrh prediktívnych opatrení pre zamedzenie nedostupnosti IT systémov na základe informácií z monitoringu
- L1 podpora LAN sieťových prvkov Cisco
- sledovanie a zodpovednosť za vysoký level bezpečnostných indikátorov a zvyšovania CyberSecurity na závode
- kooperácia na implementácii projektov v súčinnosti s L3 tímami po celom svete (denná komunikácia v anglickom jazyku)
- poskytovanie L2 podpory užívateľom (L1 podpora je riešená prostredníctvom interného korporátneho call centra – Helpdesku)

Okrem rôznorodej práce plnej výziev a pocitu dobre vykonanej práce, za ktorou je vidieť reálne výsledky, ponúkame:

- polročné bonusy
- príspevok zamestnávateľa na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
- intenzívne zaškolenie pre interné výrobné systémy
- zabezpečenie odborných školení
- spoločenské a športové podujatia pre zamestnancov

Úspešnému kandidátovi vieme ponúknuť:
- kariéru pre jedného z TOP automotive dodávateľov
- prácu v kreatívnom IT tíme s možnosťou spolupracovať medzi viacerými závodmi

Ak Ťa uvedená pracovná ponuka zaujala, pošli nám životopis v anglickom jazyku. Vybraní uchádzači absolvujú prvé kolo pohovoru telefonicky, čiastočne v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT Administrátor

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od kandidáta očakávame:

- rýchle analytické myslenie s dôrazom na úspešné riešenie aj neznámych a neočakávaných IT problémov (zmysel a nadšenie pre IT troubleshooting)
- znalosti a orientácia v širokom spektre IT tém (Windows server administration, Windows 10 administration, AD/GPO, LAN/WAN management, základné skriptovanie v PowerShell)
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom – denná komunikácia aj v anglickom jazyku
- 2 roky praxe na pozícii IT Administrátor (aj počas štúdia)

Faurecia sa stala spolu so spoločnosťou HELLA členom skupiny FORVIA . Skupina FORVIA je celosvetovo 7.najväčším dodávateľom v automobilovom priemysle.

Našim poslaním svetového lídra v oblasti automobilového a technologického priemyslu je inšpirovať k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.

Výrobky a systémy spoločnosti Faurecia sú vo vozidlách vyrábaných tými najväčšími a najznámejšími automobilovými značkami po celom svete. Naše technológie sú v jednom z troch vozidiel, ktoré dnes jazdia po cestách.

Naša komplexná ponuka pre UDRŽATEĽNÚ MOBILITU zahŕňa vodíkové riešenia s nulovými emisiami, riešenia s veľmi nízkymi emisiami, systémy pre pokročilú asistenciu vodičovi a výrobky vyrobené z radu optimalizovaných a udržateľných materiálov.

S našim KOKPITOM BUDÚCNOSTI vytvárame hodnotu pre automobilové značky a podnecujeme nové zážitky spotrebiteľov. Spájame naše odborné znalosti o sedadlách, interiéroch, osvetlení, elektronike karosérie, snímačoch, pohonoch a ďalších zobrazovacích technológiách ako aj o elektronike kokpitu.

Pridajte sa k nám. Budujte svoju kariéru. Využite svoju energiu správnym smerom. Staňte sa súčasťou otvorenej a angažovanej komunity, ktorá pracuje na vytváraní udržateľnejšej budúcnosti v transformujúcom sa odvetví.

Vydajte sa na cestu s nami - cestu, na ktorej záleží.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Ennertová
E-mail: poslať životopis
ID: 3874462  Dátum zverejnenia: 18.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac