Supervízor logistiky

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1365 € základná mesačná mzda + bonusy + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účelom pozície supervízora logistiky je samostatne koordinovať logistické skupiny (GAP-y) v procese výroby.
- Riadi činnosť niekoľkých GAP-ov s cieľom zabezpečiť správnosť, kvalitu a včasnosť dodávok internému zákazníkovi – oddeleniu výroby ako aj externému zákazníkovi
- Definuje a vyhodnocuje ciele pre jednotlivé GAP-y (scrap, absencia, úrazy, a pod.)
- Koordinuje podávanie a implementáciu zlepšovacích návrhov
- Spracováva a odovzdáva podklady na spracovanie miezd
- Koná a vedie svoj tím v súlade s Etickým a Manažérskym kódexom spoločnosti
- Zabezpečuje dodržiavanie pravidiel na pracovisku
- Zabezpečuje profesionálny a osobnostný rozvoj pracovníkov, vedie hodnotiace, motivačné a disciplinárne rozhovory
- Participuje na výbere nových zamestnancov a ich riadnom zaškolení, zabezpečuje riadny tok informácií k svojmu tímu

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- semestrálne bonusy vyplácané na základe splnených cieľov
- každoročná valorizácia platov
- príspevok do 3. dôchodkového piliera podľa odpracovaných rokov
- mesačný príspevok na dopravu
- stravné lístky nad rámec zákona
- zabezpečenie odborných školení

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku. Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2019 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti s vedením ľudí vo výrobnom podniku (automotive) minimálne 2 roky
- Veľmi dobré rozhodovacie schopnosti, schopnosť vyjednávať a nachádzať riešenia na vzniknuté situácie
- Zodpovednosť a dodržiavanie vytýčených cieľov
- Prirodzená autorita, silná vnútorná motivácia
- Ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke

Nové trendy a očakávania zákazníkov pretvárajú automobilový priemysel. Vo Faurecii - inšpirovaní novými, vzrušujúcimi výzvami spojenými s touto revolúciou - už teraz predvídame budúcnosť, vyvíjame špičkové riešenia pre inteligentný život na palube a udržateľnú mobilitu. Ak chceš byť aj ty súčasťou tejto zmeny a vytvárať hodnoty pre budúcu čistejšiu a inteligentnejšiu dopravu, Faurecia je to správne miesto.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.
Automobilový priemyselný park Lozorno
90055 Lozorno

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Sajanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3818790  Dátum zverejnenia: 26.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1365 € základná mesačná mzda + bonusy + príplatky