Inžinier zákazníckej a procesnej kvality

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
Ihneď/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:

- Denné riešenie zákazníckych požiadaviek a alertov kvality
- Analýza a správna prioritizácia zákazníckych požiadaviek
- Sledovanie hlavných indikátorov zákazníckej kvality
- Návrh a implementácia akčných plánov, prezentovanie nápravných opatrení
- Udržiavanie a update databázy, update B2B portálu
- Participácia na FMEA v súvislosti so zákazníckymi požiadavkami
- Produktové a procesné audity
- 8D reporty
- Kooperácia s ostatnými oddeleniami kvality a inými internými oddeleniami

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 1400€ podľa skúseností kandidáta

- Semestrálne bonusy 2x ročne
- Príspevok zamestnávateľa na 3.pilier DDS
- Každoročná valorizácia platov
- Jazykové kurzy priamo v spoločnosti
- Firemné parkovisko
- Široká ponuka jedál priamo vo firemnej jedálni + pizza kútik
- Zabezpečenie odborných školení
- a mnoho ďalších...

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku. Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Uvítame kandidáta, ktorý:

- Komunikuje v ANGLICKOM jazyku na pokročilej komunikatívnej úrovni (znalosť nemeckého jazyka je výhodou)
- Má skúsenosti aspoň 2-3 roky v oblasti CQA (resp. SQA alebo v rámci procesnej kvality)
- Pôsobil v rámci automobilového priemyslu
- Je odolný voči stresu, má dobré technické myslenie a prezentačné schopnosti

Nové trendy a očakávania zákazníkov pretvárajú automobilový priemysel. Vo Faurecii - inšpirovaní novými, vzrušujúcimi výzvami spojenými s touto revolúciou - už teraz predvídame budúcnosť, vyvíjame špičkové riešenia pre inteligentný život na palube a udržateľnú mobilitu. Ak chceš byť aj ty súčasťou tejto zmeny a vytvárať hodnoty pre budúcu čistejšiu a inteligentnejšiu dopravu, Faurecia je to správne miesto.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.
Priemyselná 1
920 01 Hlohovec

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Ringler
E-mail: poslať životopis
ID: 3779137   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1400€ podľa skúseností kandidáta