Senior Controller

Miesto práce
APP Lozorno, Lozorno
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

The Senior Controller is involved in the controlling of a plant in order to guarantee and optimise the plant's financial performance and competitiveness.
The main missions of the role are:
o Develop plant budgets and associated forecasts, as well as plant reporting in accordance with Group procedures and deadlines
o Collect and manage data consolidation and reporting, ensuring reliability, consistency, transparency
o Contribute to the analysis of the variances and propose appropriate corrective actions
o Supervise and support the update of plant ERP (BOM, prices, etc…).
o Ensure reliability of standard costing
o Review financial impact of current and future operations
o Collaborate with Shared Service Center obtaining/providing proper finance information
o Develop, execute and control internal procedures including spending authorizations in respect of Corporate policies.

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- semestrálne bonusy vyplácané dvakrát ročne na základe splnených cieľov
- príspevok do 3. dôchodkového piliera podľa odpracovaných rokov
- jazykové kurzy a školenia
- mesačný príspevok na dopravu
- stravná jednotka nad rámec zákona
- príjemné pracovné prostredie

Prosíme zasielať CV aj v AJ. Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať pre spoločnosť Faurecia. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

The ideal candidate will have/be:
▪ Business School or Engineering background with a Finance degree or Masters Degree in Finance
▪ Minimum 5 years experience in controlling, preferably in industrial environment
▪ Fluent in English (German is a plus)
▪ Demonstrated good communication skills and autonomy
▪ Business minded and strong teamwork sense
▪ Knowledge of accounting and tax issues, cost Control, control of inventories
▪ SAP and Advanced Excel Level

Nové trendy a očakávania zákazníkov pretvárajú automobilový priemysel. Vo Faurecii - inšpirovaní novými, vzrušujúcimi výzvami spojenými s touto revolúciou - už teraz predvídame budúcnosť, vyvíjame špičkové riešenia pre inteligentný život na palube a udržateľnú mobilitu. Ak chceš byť aj ty súčasťou tejto zmeny a vytvárať hodnoty pre budúcu čistejšiu a inteligentnejšiu dopravu, Faurecia je to správne miesto.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.
Logistický Point Park Bratislava – Hala DC6b 1102
90055 Lozorno

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Ščasná
E-mail: poslať životopis
ID: 3611749   Dátum zverejnenia: 1.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2500