Operátor logistiky - skladník

Miesto práce
Gbeľany
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
5 €/hodiny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou pozície Operátor/ka logistiky je koordinácia materiálu (dodávka materiálu na linku, nakládku hotových výrobkov).

Hlavné úlohy a zodpovednosti tejto pozície:
- zaisťuje zodpovedajúcu starostlivosť o VZV, dennú údržbu a ich skladovanie v hale, denne vykonáva ich rutinnú prehliadku a ich odskúšanie
- vyskladňuje materiál na základe výrobných požiadaviek
- vykonáva presun materiálu na miesto výroby
- zabezpečuje informovanosť v rámci vlastnej zmeny a komunikuje s ostatnými operátormi verbálnou i písomnou formou

- nástupná hodinová mzda 5 Eur (brutto)
- dochádzkový bonus pri odpracovaní celého časového fondu 65 Eur (brutto)
- výkonnostný bonus 55 Eur (brutto)
- stravné lístky v hodnote 4,00 Eur (s doplatkom zamestnanca 0,65 Eur/lístok)
- semestrálny (polročný) bonus vo výške 50% z priemerného mesačného zárobku
- príplatok za poobednú zmenu 0,20 eura
- príspevok do III. dôchodkového piliera
- možnosť pracovať nadčas
- stabilná práca

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu kontaktujte pána Juraja Kollárika, +421 918 712 378, juraj.kollarik@faurecia.com

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platný preukaz vodiča VZV (trieda I, A, C, D, W1)
- ochota učiť sa nové veci
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
- flexibilita
- samostatnosť

Nové trendy a očakávania zákazníkov pretvárajú automobilový priemysel. Vo Faurecii - inšpirovaní novými, vzrušujúcimi výzvami spojenými s touto revolúciou - už teraz predvídame budúcnosť, vyvíjame špičkové riešenia pre inteligentný život na palube a udržateľnú mobilitu. Ak chceš byť aj ty súčasťou tejto zmeny a vytvárať hodnoty pre budúcu čistejšiu a inteligentnejšiu dopravu, Faurecia je to správne miesto.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Faurecia Automotive Slovakia, s.r.o.
Kutlíkova 17
85250 Bratislava
ID: 3415085   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5 €/hodiny