Operátor logistiky - skladník

Miesto práce
Gbeľany
Termín nástupu
12.8.2020
5,7 EUR/hod.- nástupná hodinová mzda 5,70 Eur (brutto) - dochádzkový bonus pri odpracovaní celého časového fondu 110 Eur (brutto) - výkonnostný bonus 55 Eur (brutto) - stravné lístky v hodnote 4 Eur doplatok za zamestnanec 0,65 Eur - doplatok za zamestnanec 0,65 Eur - semestrálny (polročný) bonus vo výške 50% z priemerného mesačného zárobku - príplatok za poobednú zmenu 0,20 eura

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou pozície Operátor/ka logistiky je koordinácia materiálu (dodávka materiálu na linku, nakládku hotových výrobkov).

Hlavné úlohy a zodpovednosti tejto pozície:
- zaisťuje zodpovedajúcu starostlivosť o VZV, dennú údržbu a ich skladovanie v hale, denne vykonáva ich rutinnú prehliadku a ich odskúšanie
- vyskladňuje materiál na základe výrobných požiadaviek
- vykonáva presun materiálu na miesto výroby
- zabezpečuje informovanosť v rámci vlastnej zmeny a komunikuje s ostatnými operátormi verbálnou i písomnou formou

- nástupná hodinová mzda 5,70 Eur (brutto)
- dochádzkový bonus pri odpracovaní celého časového fondu 110 Eur (brutto)
- výkonnostný bonus 55 Eur (brutto)
- stravné lístky v hodnote 4 Eur doplatok za zamestnanec 0,65 Eur
- doplatok za zamestnanec 0,65 Eur
- semestrálny (polročný) bonus vo výške 50% z priemerného mesačného zárobku
- príplatok za poobednú zmenu 0,20 eura
- príspevok do III. dôchodkového piliera
- možnosť pracovať nadčas
- stabilná práca

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu kontaktujte pána Radoslava Vereša, +421 918 712 010 do 17,00 hod. alebo na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platný preukaz vodiča VZV (trieda I, A, C, D, W1)
- ochota učiť sa nové veci
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
- flexibilita
- samostatnosť

Faurecia sa stala spolu so spoločnosťou HELLA členom skupiny FORVIA . Skupina FORVIA je celosvetovo 7.najväčším dodávateľom v automobilovom priemysle.

Našim poslaním svetového lídra v oblasti automobilového a technologického priemyslu je inšpirovať k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.

Výrobky a systémy spoločnosti Faurecia sú vo vozidlách vyrábaných tými najväčšími a najznámejšími automobilovými značkami po celom svete. Naše technológie sú v jednom z troch vozidiel, ktoré dnes jazdia po cestách.

Naša komplexná ponuka pre UDRŽATEĽNÚ MOBILITU zahŕňa vodíkové riešenia s nulovými emisiami, riešenia s veľmi nízkymi emisiami, systémy pre pokročilú asistenciu vodičovi a výrobky vyrobené z radu optimalizovaných a udržateľných materiálov.

S našim KOKPITOM BUDÚCNOSTI vytvárame hodnotu pre automobilové značky a podnecujeme nové zážitky spotrebiteľov. Spájame naše odborné znalosti o sedadlách, interiéroch, osvetlení, elektronike karosérie, snímačoch, pohonoch a ďalších zobrazovacích technológiách ako aj o elektronike kokpitu.

Pridajte sa k nám. Budujte svoju kariéru. Využite svoju energiu správnym smerom. Staňte sa súčasťou otvorenej a angažovanej komunity, ktorá pracuje na vytváraní udržateľnejšej budúcnosti v transformujúcom sa odvetví.

Vydajte sa na cestu s nami - cestu, na ktorej záleží.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Ennertová
E-mail: poslať životopis
ID: 3415085  Dátum zverejnenia: 13.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,7 EUR/hod.