Procesný inžinier

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400 €/ btt. základná mesačná mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Znižovanie výrobných nákladov v spoločnosti
- Zlepšovanie procesu zameraného na znižovanie šrotu
- Identifikovanie a obstarávanie nástrojov, prípravkov a zariadenia na výrobu s cieľom skrátiť čas výroby
- Zlepšovanie výrobných procesov pomocou štandardizovaného znižovania obsahu práce
- Zúčastňovanie sa a vedenie SMED, Hoshin a ďalších workshopov
- Identifikovanie a implementovanie nástrojov a metód na zlepšovanie organizácie výroby
- Navrhovanie opatrení na zlepšovanie efektívnosti práce
- Identifikovanie a navrhovanie spôsobov znižovania materiálu
- 5S

- Práca v prostredí stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Polročné bonusy
- Príspevok zamestnávateľa na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
- Zabezpečené závodné stravovanie
- Zabezpečenie odborných školení
- Jazykové kurzy

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- tvorivosť, precíznosť, systémové myslenie
- zmysel pre tímovú spoluprácu
- komunikatívnosť
- rozhodnosť
- hľadanie súvislostí
- asertivita
- práca s MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)
- predchádzajúca skúsenosť s prácou vo výrobnej spoločnosti, minimálne 3 roky
- skúsenosti s projektovým riadením - výhodou

Faurecia sa stala spolu so spoločnosťou HELLA členom skupiny FORVIA . Skupina FORVIA je celosvetovo 7.najväčším dodávateľom v automobilovom priemysle.

Našim poslaním svetového lídra v oblasti automobilového a technologického priemyslu je inšpirovať k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.

Výrobky a systémy spoločnosti Faurecia sú vo vozidlách vyrábaných tými najväčšími a najznámejšími automobilovými značkami po celom svete. Naše technológie sú v jednom z troch vozidiel, ktoré dnes jazdia po cestách.

Naša komplexná ponuka pre UDRŽATEĽNÚ MOBILITU zahŕňa vodíkové riešenia s nulovými emisiami, riešenia s veľmi nízkymi emisiami, systémy pre pokročilú asistenciu vodičovi a výrobky vyrobené z radu optimalizovaných a udržateľných materiálov.

S našim KOKPITOM BUDÚCNOSTI vytvárame hodnotu pre automobilové značky a podnecujeme nové zážitky spotrebiteľov. Spájame naše odborné znalosti o sedadlách, interiéroch, osvetlení, elektronike karosérie, snímačoch, pohonoch a ďalších zobrazovacích technológiách ako aj o elektronike kokpitu.

Pridajte sa k nám. Budujte svoju kariéru. Využite svoju energiu správnym smerom. Staňte sa súčasťou otvorenej a angažovanej komunity, ktorá pracuje na vytváraní udržateľnejšej budúcnosti v transformujúcom sa odvetví.

Vydajte sa na cestu s nami - cestu, na ktorej záleží.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Ennertová
E-mail: poslať životopis
ID: 3403917  Dátum zverejnenia: 29.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400 €/ btt. základná mesačná mzda