IT administrátor

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
Ihneď/ dohodou
od 1700EUR/ mesačne podľa skúseností a kvalifikovanosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

The role of an IT Administrator is to support the assigned JIT (Just-In-Time) plant in the daily operations of the local network and IT hardware connected to it. Local IT administrator provides user support of information and communication business systems, telecommunications and related issues. The main missions of the role include:
1. Installation of software packages in accordance with company rules
2. Management of IT asset
3. Ensure Data backup
4. Basic Network Troubleshooting and support
5. Hardware troubleshooting
6. Desktop and laptop setup and distribution
7. Basic user support on common office software systems ( Microsoft Office)
8. Support users through the Stratos Helpdesk system, comunication with support teams and competence centres in English language
9. Keep IT management up to date
10. Level 1 support for IT issues with office and manufacturing systems
11. Provide Level 1 support for the shopfloor applications and related IT hardware
12. Provide Level 1 support for SAP
13. Management of user accounts in Active Directory
14. Management of printers and print queues
15. Participate in improvement of IT processes
16. Provide basic support for newcomers in native language
17. Ensure monitoring of IT devices and processes
18. HW/SW/Phone procurement
19. Changes Documentation
20. Training
21. Ensure 24/7 IT support ( IT duty)

- Zaujímavá a rôznorodá práca s modernými technológiami v rámci stabilnej a prosperujúcej zahraničnej spoločnosti
- Motivujúce platové ohodnotenie
- 2x ročne vyplácané finančné bonusy v závislosti od plnenia cieľov
- Príspevok na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
- Stravné lístky nad rámec zákona

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom a v anglickom jazyku. Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie prípadne technické alebo elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- min High school / Information technologies
- min 3 years experience in the field
- Active using of English language
- Familiarity with Microsoft Operating Systems – WIN7, Microsoft Server 2008/2012
- Familiarity with Microsoft Office Suite 2010 / 2016 products , Active Directory
- VMWare 6.0
- CISCO networking experience
- MS SQL
- Strong communication & interpersonal skills – verbal, written, on the phone
- Self-motivated and highly organised, with the ability to multi-task and prioritise work
- Efficient, with good attention to detail
- Strong team player, with ability to work in demanding environment
- Have a positive, enthusiastic, can-do attitude
- Flexibility in your approach to work
- Possess strong administrative and advanced IT skills

Faurecia sa stala spolu so spoločnosťou HELLA členom skupiny FORVIA . Skupina FORVIA je celosvetovo 7.najväčším dodávateľom v automobilovom priemysle.

Našim poslaním svetového lídra v oblasti automobilového a technologického priemyslu je inšpirovať k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.

Výrobky a systémy spoločnosti Faurecia sú vo vozidlách vyrábaných tými najväčšími a najznámejšími automobilovými značkami po celom svete. Naše technológie sú v jednom z troch vozidiel, ktoré dnes jazdia po cestách.

Naša komplexná ponuka pre UDRŽATEĽNÚ MOBILITU zahŕňa vodíkové riešenia s nulovými emisiami, riešenia s veľmi nízkymi emisiami, systémy pre pokročilú asistenciu vodičovi a výrobky vyrobené z radu optimalizovaných a udržateľných materiálov.

S našim KOKPITOM BUDÚCNOSTI vytvárame hodnotu pre automobilové značky a podnecujeme nové zážitky spotrebiteľov. Spájame naše odborné znalosti o sedadlách, interiéroch, osvetlení, elektronike karosérie, snímačoch, pohonoch a ďalších zobrazovacích technológiách ako aj o elektronike kokpitu.

Pridajte sa k nám. Budujte svoju kariéru. Využite svoju energiu správnym smerom. Staňte sa súčasťou otvorenej a angažovanej komunity, ktorá pracuje na vytváraní udržateľnejšej budúcnosti v transformujúcom sa odvetví.

Vydajte sa na cestu s nami - cestu, na ktorej záleží.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Ennertová
E-mail: poslať životopis
ID: 3367159  Dátum zverejnenia: 21.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1700EUR/ mesačne podľa skúseností a kvalifikovanosti kandidáta