Team leader výroby - víkendová zmena

Miesto práce
Priemyselná 1, Hlohovec, okres Hlohovec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
podľa platného mzdového poriadku spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje chod výroby GAP-u
- riadi prácu svojich spolupracovníkov (stanovuje počet pracovníkov na linke podľa množstva odvolávok a po zohľadnení cieľov produktivity, prideľuje náhradné činnosti v spolupráci s nadriadeným pracovníkom, v prípade vysokej absencie žiada výpomoc)
- zodpovedá za plnenie cieľov GAP-u (produktivita, počet realizovaných ZN, bezúrazové dni a i.)
- v prípade odchýlok okamžite stanovuje nápravné opatrenia a informuje svojho nadriadeného"
- zodpovedá za kvalitu a správnosť finálenho výrobku
- organizuje a vykonáva opravné práce na vyradených dieloch
- zodpovedá za dodržiavanie platných pracovných postupov a nariadení v rámci GAP-u, vyžaduje ich rešpektovanie od svojich spolupracovníkov
- podáva hlásenia o dennej produkcii svojmu nadriadenému a vypĺňa informačnú agendu
- uvádza operatívne nariadenia priamych nadriadených do praxe a zodpovedá za ich dodržiavanie (QMS, EPS...)
- koná a riadi tím v súlade s Etickým kódexom a Manažerským kódexom

- Špeciálny príplatok zodpovedajúci danej triede
- Mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce
- Dochádzkový bonus
- Príspevok na dopravu
- Mzdové zvýhodnenia prislúchajúce pre zmennú prevádzku
- Príspevok zamestnávateľa na III. pilier - doplnkové dôchodkové sporenie
- Vianočné a vitamínové balíčky

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilová výroba

Počet rokov praxe

1

- ochota pracovať počas soboty
- ukončené stredoškolské vzdelanie (maturita/výučný list)
- prax vo výrobnom závode minimálne 1 rok
- dobré organizačné a komunikačné schopnosti
schopnosť tímovej spolupráce a vedenia tímu
- manuálna zručnosť
- ochota učiť sa a pracovať v sobotu (12hod.)

Faurecia sa stala spolu so spoločnosťou HELLA členom skupiny FORVIA . Skupina FORVIA je celosvetovo 7.najväčším dodávateľom v automobilovom priemysle.

Našim poslaním svetového lídra v oblasti automobilového a technologického priemyslu je inšpirovať k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.

Výrobky a systémy spoločnosti Faurecia sú vo vozidlách vyrábaných tými najväčšími a najznámejšími automobilovými značkami po celom svete. Naše technológie sú v jednom z troch vozidiel, ktoré dnes jazdia po cestách.

Naša komplexná ponuka pre UDRŽATEĽNÚ MOBILITU zahŕňa vodíkové riešenia s nulovými emisiami, riešenia s veľmi nízkymi emisiami, systémy pre pokročilú asistenciu vodičovi a výrobky vyrobené z radu optimalizovaných a udržateľných materiálov.

S našim KOKPITOM BUDÚCNOSTI vytvárame hodnotu pre automobilové značky a podnecujeme nové zážitky spotrebiteľov. Spájame naše odborné znalosti o sedadlách, interiéroch, osvetlení, elektronike karosérie, snímačoch, pohonoch a ďalších zobrazovacích technológiách ako aj o elektronike kokpitu.

Pridajte sa k nám. Budujte svoju kariéru. Využite svoju energiu správnym smerom. Staňte sa súčasťou otvorenej a angažovanej komunity, ktorá pracuje na vytváraní udržateľnejšej budúcnosti v transformujúcom sa odvetví.

Vydajte sa na cestu s nami - cestu, na ktorej záleží.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Ennertová
E-mail: poslať životopis
ID: 3284828  Dátum zverejnenia: 6.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa platného mzdového poriadku spoločnosti