Faurecia je vďaka svojmu vedúcemu postaveniu vo vývoji a výrobe vysokokvalitného príslušenstva pre automobilový priemysel celosvetovo žiadaným dodávateľom významných výrobcov automobilov. Navrhujeme inovatívne riešenia pre udržateľnú mobilitu a pohodlnejší život v aute. Ak si prirodzene tvorivý, máš chuť napredovať a podávať vysoké výkony, máme pre teba tú správnu kariéru!

Recepčná

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, okres Hlohovec
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manažovanie podriadených
- Objednávanie hotelov, leteniek, taxi
- Spravovanie firemných automobilov
- Starostlivosť o návštevy
- Nahrávanie objednávok do systému
- Evidencia došlej/odoslanej pošty, príprava pošty, správa kuriérov
- Plynulý chod recepcie

- 13. a 14. plat
- Príspevok zamestnávateľa na 3.pilier DDS
- Každoročná valorizácia platov
- Jazykové kurzy priamo v spoločnosti
- Firemné parkovisko
- Široká ponuka jedál priamo vo firemnej jedálni + pizza kútik
- Vitamínové balíčky
- A mnoho ďalších...

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom a v anglickom jazyku.

Vopred ďakujeme za pochopenie, kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Aktívna znalosť anglického jazyka
- MS Office - pokročilá úroveň (excel, power point)
- Prax na podobnej pozícii - výhodou
- Odolnosť voči stresu, úsmev na tvári

Faurecia, a global player in the automotive industry, is driven by a real passion for the automotive world - the passion of a leading supplier, a partner delivering innovation, engineering and production support to the world's automakers.
We possess and continually develop the expertise and passion required to drive a radically changing automotive industry, and we invite you to share them with us.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Priemyselná 1
920 01 Hlohovec

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Monika Kútna
E-mail: poslať životopis
ID: 3250638   Dátum zverejnenia: 12.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou