Auditor produktu

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
04.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
970

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie auditov produktu podľa kontrolného plánu a kontrolného listu
- vypracovávanie analýzy chýb na produkte, interné usmerňovanie a trénovanie pracovníkov z výroby a kvality
- úzka spolupráca s inžiniermi kvality, technickým inžinierom kvality, meracím technikom, inžinierom kvality pre starostlivosť o zákazníka, výrobou logistikou a priemyselným inžinieringom
- podpora QSE vo výrobe (7 základov kvality, QRCI, štandardizovaná práca)
- blokovanie nezhodných dielov
- je oprávnený v prípade potreby zastaviť výrobu z dôvodu vyrábania nekvalitných výrobkov

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- 13. a 14. plat
- príspevok do 3. dôchodkového piliera podľa odpracovaných rokov
- príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- vedomosti z oblasti nástorjov riadenia kvality (pareto, štandardizovaná práca) výhodou
- znalosť MS Office
- znalost anglického a/alebo nemeckého jazyka výhodou
- dynamická osobnosť
- dôkladnosť, spoľahlivosť, asertivita

Faurecia, a global player in the automotive industry, is driven by a real passion for the automotive world - the passion of a leading supplier, a partner delivering innovation, engineering and production support to the world's automakers.
We possess and continually develop the expertise and passion required to drive a radically changing automotive industry, and we invite you to share them with us.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.
Kutlíkova 17
852 50 Lozorno
ID: 3235887   Dátum zverejnenia: 17.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   970