Faurecia je vďaka svojmu vedúcemu postaveniu vo vývoji a výrobe vysokokvalitného príslušenstva pre automobilový priemysel celosvetovo žiadaným dodávateľom významných výrobcov automobilov. Navrhujeme inovatívne riešenia pre udržateľnú mobilitu a pohodlnejší život v aute. Ak si prirodzene tvorivý, máš chuť napredovať a podávať vysoké výkony, máme pre teba tú správnu kariéru!

Auditor produktu

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Logistický park Point Park Bratislava, HALA DC6b 1102, Lozorno, Bratislavský kraj
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie auditov produktu podľa kontrolného plánu a kontrolného listu
- vypracovávanie analýzy chýb na produkte, interné usmerňovanie a trénovanie pracovníkov z výroby a kvality
- úzka spolupráca s inžiniermi kvality, technickým inžinierom kvality, meracím technikom, inžinierom kvality pre starostlivosť o zákazníka, výrobou logistikou a priemyselným inžinieringom
- podpora QSE vo výrobe (7 základov kvality, QRCI, štandardizovaná práca)
- blokovanie nezhodných dielov
- je oprávnený v prípade potreby zastaviť výrobu z dôvodu vyrábania nekvalitných výrobkov

Iné výhody

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- 13. a 14. plat
- príspevok do 3. dôchodkového piliera podľa odpracovaných rokov
- príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

- vedomosti z oblasti nástorjov riadenia kvality (pareto, štandardizovaná práca) výhodou
- znalosť MS Office
- znalost anglického a/alebo nemeckého jazyka výhodou
- dynamická osobnosť
- dôkladnosť, spoľahlivosť, asertivita

Faurecia, a global player in the automotive industry, is driven by a real passion for the automotive world - the passion of a leading supplier, a partner delivering innovation, engineering and production support to the world's automakers.
We possess and continually develop the expertise and passion required to drive a radically changing automotive industry, and we invite you to share them with us.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kutlíkova17
852 50 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Marušková
Tel.: +421918712418
E-mail: poslať životopis
ID: 3235887   Dátum zverejnenia: 7.11.2017