Faurecia je vďaka svojmu vedúcemu postaveniu vo vývoji a výrobe vysokokvalitného príslušenstva pre automobilový priemysel celosvetovo žiadaným dodávateľom významných výrobcov automobilov. Navrhujeme inovatívne riešenia pre udržateľnú mobilitu a pohodlnejší život v aute. Ak si prirodzene tvorivý, máš chuť napredovať a podávať vysoké výkony, máme pre teba tú správnu kariéru!

Procesný inžinier

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Airport Industrial Park Košice
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: 01.03.2018
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Je zodpovedný za definovanie procesu, jeho ohodnotenie a industrializáciu, s ohľadom na všetky možné ťažkosti pri implementácii procesu.
- Plánuje a koordinuje zverené projekty v spolupráci s oddeleniami technického rozvoja, kvalitou, nákupom a výrobou.
- Participuje na riadení projektov v industrializačnej fáze a zabezpečuje harmonogram a kapacitu pre výrobu produktov.
- Plánuje a optimalizuje výrobné linky a stanice.
- Zabezpečuje krízové režimy projektov, Effects analýzy (FMEA) a procesné analýzy.
- Stanovuje ciele pre rozvoj zverených projektov.
- Podporuje spúšťanie nových projektov. V prípade poverenia vedie celý tím z pozície PLTL (plant launch team leader). Zabezpečuje hladký priebeh spúšťania a nábehu nových projektov.
- Predstavuje know-how projektovému core tímu.
- Zabezpečuje, aby konštrukčné zmeny (interné a externé) a akčné modely boli adekvátne uvedené do výroby a vyhovovali požiadavkám klienta, jeho postupom a odsúhlasenému termínu.
- Zodpovedá za aktualizáciu technických zmien a zabezpečuje, aby všetci zodpovední pracovníci v spoločnosti mali k dispozícii najnovšie informácie a stavoch.
- Zabezpečuje zvyšovanie efektivity a produktivity.
- Je súčasťou zlepšovacieho tímu (sériové a náhradné diely).
- V prípade nekonformity otvára QRCI na okamžité riešenie vzniknutých problémov, podľa štandardného postupu, na zverených projektoch
- Vedie projekty ohľadom zlepšenia výrobkov a/alebo toku materiálu.

Iné výhody

- semestrálne bonusy
- príspevok zamestnávateľa na 3.pilier DDS
- odborné a jazykové vzdelávanie
- široká sieť zamestnaneckých zliav a výhod

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

2

- predchádzajúce skúsenosti s výrobnými procesmi na podobnej pozícii
- schopnosť riešiť problémy
- dobré komunikačné schopnosti
- schopnosť pracovať v tíme
- zodpovednosť

Faurecia, a global player in the automotive industry, is driven by a real passion for the automotive world - the passion of a leading supplier, a partner delivering innovation, engineering and production support to the world's automakers.
We possess and continually develop the expertise and passion required to drive a radically changing automotive industry, and we invite you to share them with us.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

V prípade záujmu pošlite svoj životopis, v slovenskom aj anglickom jazyku, do predmetu správy uveďte názov pozície.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.2.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Airport Industrial Park, Pri Letisku
040 17 Košice
ID: 3160859   Dátum zverejnenia: 8.1.2018