Faurecia je vďaka svojmu vedúcemu postaveniu vo vývoji a výrobe vysokokvalitného príslušenstva pre automobilový priemysel celosvetovo žiadaným dodávateľom významných výrobcov automobilov. Navrhujeme inovatívne riešenia pre udržateľnú mobilitu a pohodlnejší život v aute. Ak si prirodzene tvorivý, máš chuť napredovať a podávať vysoké výkony, máme pre teba tú správnu kariéru!

Skladník

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 1, Hlohovec
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Skontrolovať vyložený tovar na určenom mieste podľa dodacieho listu a označiť prípadné nezhody aktuálneho štandardu
- Pri nakládke a výkladke materiálu dodržiavať postupy a zabrániť ich poškodeniu
- Spolupôsobiť pri prevádzaní pravidelných fyzických inventúr
- Riadiť sa pokynmi manažéra logistiky, vedúceho skladu a dodržiavať štandardizované pracovné postupy
- Dodržiavať pravidlá bezpečnosti práce, požiarnej ochrany a vnútrofiremnej legislatívy
- V logistických priestoroch nosiť vždy výstražnú vestu
- Zaskladňovať diely podľa pokynov platných pre zaskladnenie a vyskladnenie tovaru v sklade

Iné výhody

- Špeciálny príplatok zodpovedajúci danej triede
- Mesačný výkonnostný bonus
- Dochádzkový bonus
- Príspevok na dopravu
- Polročné odmeny
- Príspevok zamestnávateľa na III. pilier - DDS
- Vianočné a vitamínové balíčky
- Firemné večierky
- Zľavy pri nákupe osobných automobilov
- Zľavy na jazykové kurzy

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

- Ochota pracovať na 3 a 4 zmeny (8 hod.)
- Logické myslenie
- Zodpovednosť
- Preukaz obsluhy VZV

Faurecia, a global player in the automotive industry, is driven by a real passion for the automotive world - the passion of a leading supplier, a partner delivering innovation, engineering and production support to the world's automakers.
We possess and continually develop the expertise and passion required to drive a radically changing automotive industry, and we invite you to share them with us.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Priemyselná 1
920 01 Hlohovec

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Monika Kútna
E-mail: poslať životopis
ID: 3069792   Dátum zverejnenia: 26.9.2017