Skladník

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacOd 800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Skontrolovať vyložený tovar na určenom mieste podľa dodacieho listu a označiť prípadné nezhody aktuálneho štandardu
- Pri nakládke a výkladke materiálu dodržiavať postupy a zabrániť ich poškodeniu
- Spolupôsobiť pri prevádzaní pravidelných fyzických inventúr
- Riadiť sa pokynmi manažéra logistiky, vedúceho skladu a dodržiavať štandardizované pracovné postupy
- Dodržiavať pravidlá bezpečnosti práce, požiarnej ochrany a vnútrofiremnej legislatívy
- V logistických priestoroch nosiť vždy výstražnú vestu
- Zaskladňovať diely podľa pokynov platných pre zaskladnenie a vyskladnenie tovaru v sklade

- Špeciálny príplatok zodpovedajúci danej triede
- Mesačný výkonnostný bonus
- Dochádzkový bonus
- Príspevok na dopravu
- Polročné odmeny
- Príspevok zamestnávateľa na III. pilier - DDS
- Vianočné a vitamínové balíčky
- Firemné večierky
- Zľavy pri nákupe osobných automobilov
- Zľavy na jazykové kurzy ...

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Ochota pracovať na 3 zmeny (8 hod.)
- Logické myslenie
- Zodpovednosť
- Preukaz obsluhy VZV / pri zaradení kandidáta na pozíciu obsluhy VZV - druhov A, C, D, W1
- Preukaz obsluhy VZV nie je podmienkou pri zaradení na pozíciu picker / ručná manipulácia s bremenami

Faurecia sa stala spolu so spoločnosťou HELLA členom skupiny FORVIA . Skupina FORVIA je celosvetovo 7.najväčším dodávateľom v automobilovom priemysle.

Našim poslaním svetového lídra v oblasti automobilového a technologického priemyslu je inšpirovať k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.

Výrobky a systémy spoločnosti Faurecia sú vo vozidlách vyrábaných tými najväčšími a najznámejšími automobilovými značkami po celom svete. Naše technológie sú v jednom z troch vozidiel, ktoré dnes jazdia po cestách.

Naša komplexná ponuka pre UDRŽATEĽNÚ MOBILITU zahŕňa vodíkové riešenia s nulovými emisiami, riešenia s veľmi nízkymi emisiami, systémy pre pokročilú asistenciu vodičovi a výrobky vyrobené z radu optimalizovaných a udržateľných materiálov.

S našim KOKPITOM BUDÚCNOSTI vytvárame hodnotu pre automobilové značky a podnecujeme nové zážitky spotrebiteľov. Spájame naše odborné znalosti o sedadlách, interiéroch, osvetlení, elektronike karosérie, snímačoch, pohonoch a ďalších zobrazovacích technológiách ako aj o elektronike kokpitu.

Pridajte sa k nám. Budujte svoju kariéru. Využite svoju energiu správnym smerom. Staňte sa súčasťou otvorenej a angažovanej komunity, ktorá pracuje na vytváraní udržateľnejšej budúcnosti v transformujúcom sa odvetví.

Vydajte sa na cestu s nami - cestu, na ktorej záleží.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Ennertová
E-mail: poslať životopis
ID: 3069792  Dátum zverejnenia: 7.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac