Supervízor výroby

Logistický park Point Park Bratislava, HALA DC6b 1102, Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účelom pozície supervízora je samostatne koordinovať výrobné skupiny - GAP-y v procese výroby.

Organizácia
- Riadi činnosti niekoľkých GAP-ov tak, aby bola zabezpečená správnosť, kvalita a včasnosť dodávok k zákazníkovi
- Monitoruje zlepšenie počas zmeny a reportuje presné údaje na konci zmeny
- Zaznamenáva denné výsledky do predpísaných systémov, podáva hlásenia priamemu nadriadenému
- Zabezpečuje vykonávanie auditov štandardizovanej práce Gap lídrami na dennej báze a zabezpečuje realizáciu nápravných opatrení

Riadenie ľudí
- Permanentná prítomnosť na výrobných linkách: denný kontakt s členmi tímu, priame riadenie liniek
- Vypracováva týždenné harmonogramy práce a dochádzkové podklady pre operátorov, zaznamenáva a eviduje nadčasy, nočné zmeny, príplatky...
- Zabezpečuje disciplínu a poriadok (nosenie pracovných odevov a používanie ochranných pomôcok, dodržiavanie prestávok a pracovného času …)

Rozvoj tímov
- Participuje pri výbere nových zamestnancov
- Zabezpečuje jasné inštrukcie pre nových operátorov na linkách
- Vypracováva tréningový plán pre zvýšenie nezávislosti tímu, zabezpečuje tréning a koučing členov tímu

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- semestrálne bonusy vyplácané dvakrát ročne na základe splnených
cieľov
- príspevok do 3. dôchodkového piliera podľa odpracovaných rokov
- príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v automobilovom priemysle výhodou
- zodpovednosť
- zvládanie stresu
- schopnosť robiť rozhodnutia
- asertivita
- dobré komunikačné a interpersonálne zručnosti

Faurecia sa stala spolu so spoločnosťou HELLA členom skupiny FORVIA . Skupina FORVIA je celosvetovo 7.najväčším dodávateľom v automobilovom priemysle.

Našim poslaním svetového lídra v oblasti automobilového a technologického priemyslu je inšpirovať k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.

Výrobky a systémy spoločnosti Faurecia sú vo vozidlách vyrábaných tými najväčšími a najznámejšími automobilovými značkami po celom svete. Naše technológie sú v jednom z troch vozidiel, ktoré dnes jazdia po cestách.

Naša komplexná ponuka pre UDRŽATEĽNÚ MOBILITU zahŕňa vodíkové riešenia s nulovými emisiami, riešenia s veľmi nízkymi emisiami, systémy pre pokročilú asistenciu vodičovi a výrobky vyrobené z radu optimalizovaných a udržateľných materiálov.

S našim KOKPITOM BUDÚCNOSTI vytvárame hodnotu pre automobilové značky a podnecujeme nové zážitky spotrebiteľov. Spájame naše odborné znalosti o sedadlách, interiéroch, osvetlení, elektronike karosérie, snímačoch, pohonoch a ďalších zobrazovacích technológiách ako aj o elektronike kokpitu.

Pridajte sa k nám. Budujte svoju kariéru. Využite svoju energiu správnym smerom. Staňte sa súčasťou otvorenej a angažovanej komunity, ktorá pracuje na vytváraní udržateľnejšej budúcnosti v transformujúcom sa odvetví.

Vydajte sa na cestu s nami - cestu, na ktorej záleží.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Ennertová
E-mail: poslať životopis
ID: 1899985  Dátum zverejnenia: 4.10.2017