Operátor výroby

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Priemyselné poťahovanie a dokončovanie kožených, PVC, PU alebo látkových kusov podľa štandardného pracovného postupu
- Práca v 3 zmennej prevádzke ( ranná, poobedná, nočná )

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

560 €/mesiac, zákl. plat + bonus 66€ + príspevok na dopravu od 20€

- Čisté pracovné prostredie
- Vstupný školiaci program
- Zvýhodnené závodné stravovanie nad rámec Zákonníka práce
- 13. plat
- Bonusy za lojalitu
- Výkonostný bonus
- Príspevok na dopravu
- Príspevok na 3.pilier DDP

V prípade Vášho záujmu o pozíciu zašlite prosím Váš životopis na dole uvedenú emailovú adresu. Do predmetu emailu prosím uveďte názov pozície.
Na uvedenú pozíciu prijímame zamestnancov prostredníctvom agentúr dočasného pridelenia INDEX NOSLUŠ, MANPOWER, ŠTUDENTSKÝ SERVIS a ADECCO. Váš životopis bude preposlaný na tieto agentúry, ktoré Vás následne budú kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
- Manuálna zručnosť
- Samostatnosť
- Zodpovednosť

Nové trendy a očakávania zákazníkov pretvárajú automobilový priemysel. Vo Faurecii - inšpirovaní novými, vzrušujúcimi výzvami spojenými s touto revolúciou - už teraz predvídame budúcnosť, vyvíjame špičkové riešenia pre inteligentný život na palube a udržateľnú mobilitu. Ak chceš byť aj ty súčasťou tejto zmeny a vytvárať hodnoty pre budúcu čistejšiu a inteligentnejšiu dopravu, Faurecia je to správne miesto.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.
Airport Industrial Park, Pri Letisku
040 17 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Vattaiová
E-mail: poslať životopis
ID: 1836043   Dátum zverejnenia: 14.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   560 €/mesiac, zákl. plat + bonus 66€ + príspevok na dopravu od 20€